کد خبر: ۳۴۲۱۸
تاریخ انتشار: ۱۹:۱۰ - ۲۶ شهريور ۱۳۹۸
شاعری شهردار اهواز به سوالات عضو شورای اسلامی شهر در خصوص جمع آوری کارگاه های ساختمانی در پیاده روها و سواره روها در جلسه علنی امروز شورا پاسخ داد.
پاسخ  شهردار اهواز به سوالات عضو شورای شهر – بخش چهارم

به گزارش آراس: موسی شاعری، ساخت و سازهایی که در کاربری مختلط اقدام به ساخت و ساز می کنند، گفت: با توجه به نوع ساخت که 100 درصد و به صورت پر انجام می شود و همچنین نوع ستون گذاری و اجرای سازه ملک و تعبیه واحدهای تجاری در بر ملک، امکان تخلیه مصالح، مکان یابی کانکس نگهبانی و .... تا قبل از اجرای سقف اول وجود ندارد.

شاعری بیان کرد: بر این اساس مانند سایر کلانشهرها به مناطق اعلام شد که بعد از احداث سقف اول و در هنگام انتقال ساخت و ساز به طبقات بالاتر و آزادسازی طبقه همکف ملک، نسبت به دپو مصالح و یا نخاله ها به داخل ملک اقدام شده و کانکس نگهبانی یا اتاقک آن به داخل محدوده ملک منتقل شود.

شهردار اهواز ادامه داد: در غیر این صورت و عدم امکان این امر می بایست از املاک همجوار تحت عنوان اجاره به منظور دپو مصالح استفاده شود و نهایتأ اینکه کانکس نگهبانی با ارتفاع مناسب 40/2 و همطراز دیوار بیرونی ملک و یا ملک همسایه با احداث سازه مناسب برابر مقررات ملی ساختمان به نحوی که امکان تردد با ایمنی لازم را زیر آن میسر شود، که در محلاتی چون کیانپارس ، کیان آباد شرقی و گلستان چنین مواردی وجود داشته است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار