کد خبر: ۳۴۰۲۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۷ - ۰۷ شهريور ۱۳۹۸
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان:
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان گفت: با تعامل دستگاه ها غرفه های ساخته شده نمایشگاه فولاد را به همان شکل مستقر نگه داشتیم و به این ترتیب هزینه های بسیار زیادی با جلوگیری از ساخت غرفه مجدد کاهش پیدا کرد.
کاهش هزینه ساخت غرفه ها در نمایشگاه هفت دولت و کارآفرینی و اشتغال خوزستان 

به گزارش آراس: سعید رضوانی شامگاه چهارشنبه در آیین افتتاحیه نمایشگاه هفته دولت و دومین نمایشگاه تخصصی اشتغال و کارآفرینی خوزستان با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: امسال دو نمایشگاه "هفته دولت" و "کارآفرینی و اشتغال" به صورت همزمان افتتاح شدند.
وی افزود: حدود دو هفته قبل نمایشگاه فولاد در محل نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار و با تعامل دستگاه ها غرفه های ساخته شده را به همان شکل مستقر نگه داشتیم و به این ترتیب هزینه های بسیار زیادی با جلوگیری از ساخت غرفه مجدد کاهش پیدا کرد.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان تصریح کرد: این نمایشگاه نسبت دو سال ماقبل بیشترین میزان مشارکت را دارد و امیدواریم که این حضور و مشارکت سبب خیر شده و خدمات بیشتری به منصه ظهور برسد.
رضوانی با اشاره به مشارکت خوب دستگاه‌های اجرایی برای حضور در نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته عوان کرد: امیدواریم در این نمایشگاه نیز بتوانیم دستاوردهای دولت را بهتر از همیشه به معرض نمایش بگذاریم.
وی در پایان گفت: شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان همکاری خوبی با دستگاه‌های اجرایی و شرکت های حاضر در این دو نمایشگاه داشته است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار