کد خبر: ۳۳۸۶۵
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۸ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۸
آیین نکوداشت روز خبرنگار با حضور حجت الاسلام و المسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری،حجت الاسلام والمسلمین صادق امینی امام جمعه شهرستان و جمعی از مدیران و مسئولان ادارات و همچنین خبرنگاران شهرستان برگزار شد
آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد

به گزارش آراس: حجت الاسلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری ضمن تبریک روز خبرنگار و عید قربان اظهارداشت : خبرنگاری حرفه بسیار مهم و خطیر و پرمسئولیتی است چرا که یک خبر و یک تیتر خبری ممکن است به اندازه سالها سخنرانی تاثیرگذار باشد و یک جامعه را متحول کند همچنین برخی مواقع خبرنگار های عزیز ما همانند شهید صارمی عزیز که شهادت این عزیز توسط گروه تروریستی طالبان به همراه هشت نفر از عزیزان دیگر به وقوع پیوست در معرض خطر قرار خواهند گرفت.

سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان ادامه داد : اصحاب رسانه عزیز در زلزله اخیر واقعاً سنگ تمام گذاشتند چرا که توانستند صدای مظلومانه مردم مسجدسلیمان را به استان و کشور برسانند و ماحصل آن اخذ اعتبارات قابل توجه اخیر جهت جبران و مرمت واحدهای آسیب دیده ناشی از زلزله در مسجدسلیمان میباشد.

حیدر حجتی نیا تصریح کرد : با توجه به جذب اعتبارات جهت جبران خسارتهای ناشی از زلزله مقرر شد در پنج سال آینده ۱۳ هزار واحد مسکونی در مسجدسلیمان ساخته شود که در مرحله اولیه قرار است ۱۴۰۰ واحد احداث شود بر همین اساس در ماههای آینده شاهد اشتغال بسیاری از جوانان در سطح شهرستان خواهیم بود.

سرپرست فرمانداری افزود:خبرنگاری ظرافت و دقت و در کنارآن ذوق و استعدادمی خواهد و جزء تاثیرگذارترین حوزه ها در جهان است به سبب اینکه اولایک خبر می تواند هم آثار مثبتی در جامعه داشته باشد و هم ممکن است اثرات سوء و مخربی داشته باشد بنابراین خبرنگار باید بتواندبا وسواس و ظرافت خاصی در این حوزه قدم بردارد.

حجت الاسلام والمسلمین صادق امینی امام جمعه شهرستان نیز طی سخنانی ضمن تبریک عید قربان گفت :خبرنگاران خدمتگزاران به اندیشه و فکر آدمی هستند، خبرنگاران این شهرستان جسورانه و شجاعانه قلم بر می دارند وترس برای آنها معنا ندارد.
وی افزود:بخش عظیمی از این نگاه ملی که امروزه معطوف به این شهر شده مرهون زحمتهای خواهران و برادران خبرنگار این شهر است من هم همیشه دوست داشتم مثل شما در جایگاهی قرار داشته باشم که بتوانم بنویسم و حرف بزنم امیدوارم قلمتان همیشه دنبال نوشتن حقایق و دفاع از مردم باشد.

در پایان این آیین نکوداشت از فعالان حوزه خبر و رسانه شهرستان تقدیر بعمل آمد.

آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد

آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد

آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد

آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: