کد خبر: ۳۳۸۳۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۵ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۸
هفدهم مرداد ماه یادآور نام خبرنگاران و انسانهای آگاهی دهنده ای است که برای توسعه و آبادانی ایران اسلامی تلاش می کنند، لحظه به لحظه با مبادله اخبار و اطلاعات، با شفاف سازی عملکرد مسئولان، با پرداختن به موضوعات ریز و درشت و گسترش فرهنگ توسعه، به جامعه آگاهی و جهت می دهند.
پیام تبریک سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش آراس: هفدهم مرداد ماه یادآور نام خبرنگاران و انسانهای آگاهی دهنده ای است که برای توسعه و آبادانی ایران اسلامی تلاش می کنند، لحظه به لحظه با مبادله اخبار و اطلاعات، با شفاف سازی عملکرد مسئولان، با پرداختن به موضوعات ریز و درشت و گسترش فرهنگ توسعه، به جامعه آگاهی و جهت می دهند. رهبر معظم انقلاب فرمودند: «بدون خبرنگار لحظه‌ها ماندگار نمی‌شود و اگر زحمات [خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود... شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید. بدون این دوربین‌ها، قلم‌ها و دلسوزی‌های شما برای تهیه و تنظیم اخبار و مطالب، این کارهای ما مثل یک چیزهای تثبیت نشده است.»
و حالا هفدهم مرداد روز پاسداشت تلاشهای بی وقفه  شما خبرنگارانیست که با سلاح قلم خود در ایران اسلامی، سرزمین مردم آگاه و با شرافت، قدم می زنید و از داشته های این سرزمین صیانت می کنید.
باید بیش از پیش قدردان شما خبرنگاران باشیم زیرا در دورانی که مشکلات اقتصادی کشور، تحریم ها و فشارهای ناجوانمردانه بین المللی، فساد و باندبازیهای عده ای خاص در داخل که باعث کاهش سطح معیشت و کوچکتر شدن سفره هموطنانمان شد و با روح و روان مردم ایران را آزار داد، این شما اندیشه ورزان حوزه رسانه بودید که با تلاش ها و مجاهدت های مستمر خود در راستای اطلاع رسانی، زدودن فساد و فرهنگسازی، به مردم و توسعه کشور کمک کردید و نقاب از چهره انحصارطلبان، تمامیت خواهان و مفسدین اقتصادی برداشتید و همچنان ادامه می دهید و به مردم آگاهی می بخشید. درود بر شما که بیطرفانه و به دور از مباحث جناحی و با انرژی مضاعف در این حوزه سخت و پر استرس فعالیت می کنید و برای کار ارزشمند خود ارزش مضاعف قائلید و با عملکرد خود، این حرفه را جایگاهی فزون می بخشید.
ضمن اینکه یاد شهیدان عرصه خبر و رسانه را گرامی می داریم، به عنوان یکی از فعالان حوزه اقتصادی و صنعت در استان خوزستان وظیفه دارم سپاسگزار تلاشهای خستگی ناپذیر شما باشم که طی یکسال گذشته همکاری خود را با معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان داشته و فعالیت های این حوزه را به اطلاع عموم جامعه رسانده اید و در انعکاس اخبار، دست آوردها و مشکلات این بخش، تلاش مضاعف داشته اید.
ان شالله که اخبار و شیوه ی اطلاع رسانی تان بر پایه حریت و ظلم ستیزی باشد.

روزتان خجسته، روزگارتان خوش باد.

سید نواله حسن زاده
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: