کد خبر: ۳۳۸۱۱
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۷ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
فرماندار اهواز تاکید کرد:
عالمی نیسی تصریح کرد: بسیار نگران سیل‌بندهای شهرستان اهواز هستیم و اگر شرایطی رقم بخورد که آب رودخانه‌ها در اهواز بالا بیاید، حتی در مقیاسی کمتر از سیلاب امسال نیز دچار مشکل جدی‌تری خواهیم شد.
فرماندار اهواز با بیان اینکه بسیار نگران سیل بندهای شهرستان هستیم، گفت: وسعت تخریب سیل‌بندها در سطح شهرستان اهواز بسیار بالا است و باید تلاش ویژه‌ای در زمینه ترمیم و احداث سیل‌بندها صورت بگیرد.

 جمال عالمی نیسی در هشتمین جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده خوزستان که امروز 15مردادماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: وسعت تخریب سیل‌بندها در سطح شهرستان اهواز بسیار بالا است و با توجه به زمانی که باقی مانده و امکاناتی که وجود دارد قطعا باید تلاش ویژه‌ای در ترمیم و احداث سیل‌بندها صورت بگیرد.

وی افزود: اگر بر دستگاه‌های اجرایی تکلیف شده تا در زمینه احداث و ترمیم سیل‌بندها ورود کنند، باید پای کار بیایند تا بتوانیم سیل‌بندها را تقویت و ترمیم کنیم زیرا از نظر زمانی فرصت چندانی برای این کار باقی نمانده است.

فرماندار اهواز تصریح کرد: بسیار نگران سیل‌بندهای شهرستان اهواز هستیم و اگر شرایطی رقم بخورد که آب رودخانه‌ها در اهواز بالا بیاید، حتی در مقیاسی کمتر از سیلاب امسال نیز دچار مشکل جدی‌تری خواهیم شد.

نیسی ادامه داد: اگر شرایط با همین شکل در بحث احداث سیل‌بندها پیش برود، قطعا مقابل مردم شرمنده می شویم که با گذشت این مدت زمان هیچ کار خاصی برای مقابله با سیلاب انجام نداده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی اگر می‌توانند در بحث احداث سیل بندها کاری کنند، بسیار روشن اعلام کنند که می‌توانند و پای کار بیایند زیرا نگران سیل‌بندها هستیم و باید هرچه سریعتر در این زمینه ورود کنیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار