کد خبر: ۳۳۸۰۹
تاریخ انتشار: ۰۰:۵۴ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
شریعتی، مدیری در طراز

روزهای سختی بر کشور و مردم عزیز می گذرد و هژمونی  تحریمهای ناجوانمردانه بر اقتصاد کشور و معیشت مردم شرایط بسیار بغرنج و پیچیده ای را حاکم کرده است و هر روز که از این وضع میگذرد ملتهای جهان بر حقانیت ملت ایران و  ظلم و بی عدالتی نظام سلطه بیشتر واقف شده  و متوجه می شوند که راه مبارزه با این روشهای خصمانه مقاومت، پایمردی و جهاد فی سبیل الله در تمامی زمینه های علمی، فرهنگی، اقتصادی و ... است به گونه ای که ملت ایران در طول همه ی این سالهایی که از عمر پربرکت انقلاب می گذرد با ایستادگی، جهاد و مقاومت در مقابل تنگناهای ایجاد شده توسط دشمنان، جهش وصف ناپذیری در  رشد و شکوفایی همه جانبه داشته اند که در کلام مقام معظم رهبری این گونه نقش بسته است:
"به رغم همه‌ی این مشکلات طاقت‌فرسا، جمهوری اسلامی روزبه‌روز گامهای بلندتر و استوارتری به جلو برداشت. این چهل سال، شاهد جهادهای بزرگ و افتخارات درخشان و پیشرفتهای شگفت‌آور در ایران اسلامی است. عظمت پیشرفتهای چهل‌ساله‌ی ملّت ایران آنگاه بدرستی دیده میشود که این مدّت، با مدّتهای مشابه در انقلابهای بزرگی همچون انقلاب فرانسه و انقلاب اکتبر شوروی و انقلاب هند مقایسه شود. مدیریّتهای جهادی الهام‌گرفته از ایمان اسلامی و اعتقاد به اصل «ما میتوانیم» که امام بزرگوار به همه‌ی ما آموخت، ایران را به عزّت و پیشرفت در همه‌ی عرصه‌ها رسانید." 
یکی از رویکردهایی که مردم ایران در راستای مقابله با هجوم همه جانبه ی دشمنان اتخاذ کرده اند شکل دهی الگوی منحصر بفرد مدیریت و عمل جهادی برای پیشبرد کارها و اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی است که به حمدلله در این زمینه موفقیت های بی نظیری رقم خورده است . 
همانگونه که هم در عمل و هم در کلام بزرگان انقلاب بخصوص تاکید های ویژه ی مقام معظم رهبری در این سالها شاهد بوده ایم راه برون رفت از مشکلات ایجاد شده توسط دشمنان، رفتن به سمت  اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی است و اتخاذ این شیوه  با وجود ظرفیتهای عظیم و موجود در کشور می تواند موجب شکوفایی شود. 
بنابراین وظیفه اهل تفکر در شرایط فعلی ایجاب می کند که با تحقیق، پژوهش و کار رسانه ای مداوم مسیر های روشن  را به مردم نشان داده و افراد انقلابی و دلسوز را حمایت نموده تا در ادامه ی مسیر اصولی و درستی که در پیش گرفته اند محکمتر از قبل قدم برداشته و به رسالت انقلابی خود عمل نمایند. 
کشور ما امروزه  به مدیران جوان و مومن و انقلابی نیاز دارد و اگر  اداره ی کشور به جوانان مومن وانقلابی و جهادی سپرده شود حتما ثمره ای بینظیر را نصیب مردم می کند و به واسطه ی همین اضطرار هم مقام معظم رهبری مدام بر حضور جوانان در تمامی صحنه ها و تمامی سطوح تاکید دارند.
یکی از همین نیروهای جوان، انقلابی و پرکاری که با مدیریت جهادی و انقلابی خود همگان  را حیرت زده کرده است؛ دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان قهرمان است که همچون مردمانش روحی بلند و سرشار از منش های انسانی دارد و برای خدمت به همنوعان شب و روز نمی شناسد و  این ذات و سرشت انسانی ایشان که با فعل وعمل انقلابی پیوندی میمون ایجاد کرده اند منتج به  عملکردی درخشان در راستای اداره ی بحرانهای چندسال اخیر در خوزستان شده، که اگر اینگونه نمی شد و این بحرانها و مشکلات سهمگین که در سرراه مردم خوزستان قرارگرفت را به درستی مدیریت نمی کردند دامنه ای به مراتب گسترده تر از سطح استان و حتی ملی پیدا می کردند .
لذا وجود مدیران جوان، کارآمد و انقلابی برای کشور ما یک غنیمت بزرگ است و تقویت و حمایت آنها  بالاترین اضطرار را در سر راه روشنفکران واهل قلم و رسانه گذاشته است به گونه ای که امروز  برای دوره ی جدید و پیش روی کشور در هزارو چهارصد راهی جز اعتماد و حمایت این جوانان خوشقلب، انقلابی و پرتوان نداریم که مسیر روشن بزرگانی چون همت ها و باکری ها و احمدی روشن ها را برای اعتلای کشور و انقلاب انتخاب کرده اند .
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: