کد خبر: ۳۳۵۹۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۸ - ۲۸ تير ۱۳۹۸
استاندار خوزستان با بیان اینکه جبران خسارت زلزله مسجدسلیمان با جدیدت از سوی دولت در دست پیگیری است گفت:دولت برای جبران خسارت‌ وارد شده به مردم آسیب‌دیده مسجدسلیمان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد
 استاندار خوزستان : جبران خسارت زلزله مسجدسلیمان با جدیت از سوی دولت در دست پیگیری است

به گزارش آراس:غلامرضا شریعتی در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده شهرستان مسجدسلیمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری امروز از مناطق مختلف زلزله‌زده مسجدسلیمان بازدید کرد و بسیاری از مردم آسیب دیده نیز از حسن توجه دولت نسبت به جبران خسارت‌ها خرسند شدند.

وی افزود: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان از ابتدای وقوع زلزله با تمام ظرفیت در مناطق آسیب دیده شهرستان مسجدسلیمان حضور داشته و تا پایان کار نیز خدمات خود را ادامه می‌دهند.

استاندار خوزستان تصریح کرد: بنیاد مسکن از ابتدا ارزیابی خود را آغاز کرده و امید است تا هفته آینده میزان خسارت‌های نهایی را به دولت اعلام کند تا برای پرداخت خسارت‌ها اقدامات لازم هرچه سریع‌تر انجام شود.

وی گفت: تاکنون ۹۵۰ واحد تخریبی در مسجدسلیمان شناسایی شده است و چهار هزار و ۵۰۰ واحد نیز نیازمند تعمیر است که اقدامات لازم در این زمینه در حال انجام است.

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری به همراه استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان استان روز جمعه از مناطق مختلف زلزله‌زده شهرستان مسجدسلیمان بازدید کردند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار