کد خبر: ۳۳۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۱ - ۲۲ تير ۱۳۹۸
حوزه خدمات شهری منطقه 3 شهرداری اهواز در حال تلاش گسترده برای ساماندهی بصری سطح منطقه است
 ساماندهی و پیگیری امور خدماتی در سطح منطقه 3

به گزارش آراس : مهدی مرادحسینی سرپرست منطقه با بیان این خبر گفت : رسیدگی به سطح منطقه، ساماندهی امور خدماتی و حفظ زیبایی سیمای شهری یکی از اولویت های کاری این شهرداری جهت حفظ و نگهداشت سیمای شهری و ایجاد روحیه نشاط در شهرواندان ، به شمار می رود.

مرادحسینی افزود: حوزه خدمات شهری این منطقه از شهرداری با همت و تلاش مضاعف به همراه نیروهای خود در راستای رسیدگی به سیمای ظاهری ، حذف زوائد بصری و خدمات رسانی به شهروندان اقدام به جمع آوری نخاله های ساختمانی به ویژه در سطح ناحیه 3 ودر محلاتی از جمله بلوار نفت و کوی جانبازان ، شهرک آغاجاری و... کرده است.

وی گفت : باتوجه به وسعت زیاد منطقه بندی نواحی خدماتی این شهرداری و تعدد محلات سطح ناحیه 3 و همچنین دارا بودن اراضی خالی نقاط ، اقدامات گسترده در بلوار نفت ، ورودی اهواز – ماهشهر با هدف بهبود و ارتقاء سطح کیفی خدمات رسانی در حال انجام است.

سرپرست منطقه گفت : همزمان با عملیات خدماتی ، کار حفظ و گسترش فضای سبز شهری و ایجاد مکان هایی مناسب جهت سپری کردن اوقات فراغت شهروندان در سطح پارک های منطقه ، حوزه فضای سبز این منطقه با استمرار کارهای روزانه از جمله آبیاری ، رفع خاموشی پارک ها ، بهسازی ، هرس درختان و... نیز جهت خدمت رسانی به شهر و شهروندان از اولویت های در حال انجام و رسیدگی منطقه است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار