کد خبر: ۳۳۴۸۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۸ - ۱۹ تير ۱۳۹۸
مدیر آموزش و پرورش شهرستان کارون گفت: کلنگ ساخت مدرسه شش کلاسه در مقطع متوسطه اول دخترانه در اسلام آباد شهرستان کارون به زمین زده شد
کلنگ‌زنی یک مدرسه شش کلاسه در شهرستان کارون


به گزارش آراس:کاظم باقلایی، کلنگ ساخت مدرسه شش کلاسه با ظرفیت 400 دانش‌آموز در اسلام‌آباد در شهرستان کارون به زمین زده شد. روند ساخت این مدرسه از روزهای آینده آغاز خواهد شد.
 
وی افزود: این مدرسه برای مقطع متوسطه اول دخترانه در نظر گرفته شده و مساحت آن نیز حدود هزار و 200 متر است که توسط خیرین مدرسه ساز شهرستان کارون ساخته خواهد شد.
 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان کارون بیان کرد: این مدرسه متوسطه در صورتی‌که در یک شیفت فعالیت کند حدود 200 دانش‌آموز خواهد داشت و در صورت دو شیفته بودن نیز 400 دانش‌آموز را در خود جای می‌دهد.
 
وی ادامه داد: با توجه به اینکه جمعیت منطقه اسلام‌آباد شهرستان کارون روبه رشد است این منطقه با کمبود جدی فضای آموزشی روبه‌رو است و تاکنون دانش‌آموزان برای ادامه تحصیل ناچار بودند به دیگر مدارس شهرستان کارون مراجعه کنند‌. بنابراین ساخت این مدرسه کمک زیادی به دانش‌آموزان این منطقه خواهد کرد.
 
باقلایی گفت: با توجه به اینکه خیرین قصد دارند این مدرسه را مرحله به مرحله بسازند بنابراین اعتباری که برای ساخت این مدرسه در نظر گرفته شده است، دقیقا مشخص نیست.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار