کد خبر: ۳۳۳۰۸
تاریخ انتشار: ۲۳:۱۶ - ۰۸ تير ۱۳۹۸
معاون آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: نسبت دانشجو به هیئت علمی در دانشگاه شهید چمران اهواز مطلوب است و این نسبت در رشته‌های غیردامپزشکی بین ۱۹ تا ۶۵ در نوسان است
 نسبت دانشجو به هیئت علمی در دانشگاه شهید چمران اهواز مطلوب است

به گزارش آراس:علیرضا جلیلی فر، معاون آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز ، در خصوص نسبت دانشجو به هیئت علمی گفت: نسبت دانشجو به هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز در گروه‌های مختلف، متفاوت است. در برخی گروه‌ها این نسبت ۱ به ۸ بوده و در برخی گروه‌ها ۱ به ۲۷ است، اما در کل، میانگین این نسبت در این دانشگاه مطلوب است.

معاون آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز افزود: کمترین آمار نسبت دانشجو به هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز در رشته‌های بهداشت و مواد غذایی (۱ به ۸) و دامپزشکی و علوم درمانگاهی (۱ به ۵) است.

جلیلی فر یادآور شد: البته نسبت دانشجو به هیئت علمی ما در رشته تاریخ ۱ به ۲۰ و در رشته روانشناسی نیز ۱ به ۱۹ است و این نسبت در رشته‌های غیردامپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز بین ۱۹ تا ۶۵ در نوسان است.

وی ابراز کرد: نسبت دانشجو به هیئت علمی در دانشگاه شهید چمران اهواز فقط در دو رشته علوم کامپیوتر (۱ به ۲۱۸) و گرافیک (۱ به ۱۴۳) نامطلوب است که برای رفع این مسئله در پی جذب هیئت علمی در این رشته‌ها هستیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار