کد خبر: ۳۳۲۶۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۷ - ۰۴ تير ۱۳۹۸
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: جوانگرایی راه برون رفت از مشکلات شهری اهواز است
آیت الله حیدری: جوانگرایی راه برون رفت از مشکلات شهری اهواز


به گزارش آراس : آیت الله محسن حیدری امروز در مراسم تودیع و معارفه شهرداران قدیم و جدید اهواز افزود: عقب ماندگی در اهواز به خصوص در مقایسه با دیگر کلانشهر ها و مراکز استان های دیگر خیلی زیاد است.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین راه های برون رفت از این اتفاق انتخاب مدیران جوان و همانطور که در گام دوم انقلاب نیز گفته شده مسئله ی جوانگرایست.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: ما همگی باید تلاش کنیم کم کاری ها و کاستی هارا رفع کنیم؛ ما طرح های خوبی مثل ساخت سدها و طرح ۵۵۰ هزار هکتری داشته ایم اما استان ما دچار عقب ماندگی هایی است که باید به آنان بپردازیم.

معاون عمرانی وزیر کشور هم در این مراسم گفت: اقداماتی شهردار جوان اهواز در این شهر انجام می دهد برای استان و همه کشور است.

مهدی جمالی نژاد افزود: شهردار اهواز باید مناسبات خودش را به سه ضرورت مناسبات با مجموعه ی شهرداری ، حاکمیت و مردم تقسیم کند.

وی توضیح داد: مطالبات عمومی مردم اولویت اول در شورای شهر و شهرداری است و باید بدانید که مردم تشنه صداقت و پاکدستی و ساده زیستی هستند؛ در این سرزمین ایثار و شهادت مردم تشنه خدمت هستند باید اختلافات را کنار گذاشت و به مردم خدمت کرد.

استاندار خوزستان هم در این آئین در سخنانی اظهار کرد: همه در کنار هم بودند که توانستیم سیل را به سلامت به پایان برسانیم.

غلامرضا شریعتی افزود: آقای کتانباف زحمات زیادی مخصوصا در حادثه سیل انجام داد که باید از ایشان تشکر کرد.

وی ادامه داد: آقای شاعری جوان است و آنچه من میدانم با سرعت بیشتر به کارش ادامه میدهد و اثر گذار میشود و انشاءالله نقص های قبلی را جبران میکند چراکه عضوی از بدنه ی شهرداریست،من از شورای شهر تقاضا دارم که زمینه ی خدمت بیشتر را به شهروندان ارائه دهد.
رئیس شورای شهر اهواز هم در این مراسم در خصوص غیبت شهردار سابق اهواز در مراسم تودیعش گفت: شهردار اهواز در قرارگاه خاتم الانبیاء حضور پیدا کرد و میهمانانی از مشهد برای او آمده بودند، لذا آقای کتانباف از همه مردم عذرخواهی کرد برای نبودنش و تنها گفت حلالم کنید.

عبدالزهرا سنواتی ابراز امیدواری کرد شهردار جوان اهواز بتواند به خواسته های عمومی و در جهت پیشرفت شهر گام های موثر بردارد و ثمر بخش باشد.

از نکات مهم این مراسم، غیبت منصور کتانباف شهردار سابق اهواز در مراسم تودیع خود بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار