کد خبر: ۳۲۶۵۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۸ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
عملیات اجرایی احداث طرح تقاطع همسطح محور گتوند - دزفول در محدوده صالح شهر روز شنبه در آیینی با حضور فرماندار گتوند، نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستانی آغاز شد.
عملیات اجرایی تقاطع همسطح صالح شهر گتوند آغاز شد

به گزارش آراس: شهردار صالح شهر در این آیین گفت: این تقاطع به طول 2.4 کیلومتر با اعتباری افزون بر 41 میلیارد ریال از منابع اعتبارات استانی و داخلی در محدوده این شهر احداث می شود.
اردشیر رستمی از همکاری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، اعضای شورای اسلامی صالح شهر و اداره راه و شهرسازی برای پیگیری و اجرای این طرح تقدیر کرد و گفت: جدول گذاری، فضای سبز، 2 دوربرگردان و روشنایی در این طرح اجرا می شود.
وی ادامه داد: این طرح در شورای ترافیک شهرستان گتوند مطرح شد و با نظر اعضای شورا به تصویب رسید و پس از ارسال به استانداری، با پیگیری مسئولان شهرستان برای اجرا به تصویب رسید.
سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین با تاکید بر لزوم تسریع در تکمیل طرح های نیمه تمام این شهرستان گفت: این طرح یکی از بهترین طرح های شهرستان گتوند است و نقش مهمی در کاهش تصادفات، روان سازی ترافیک، تسهیل در تردد شهروندان و ساماندهی این محور ارتباطی پرتردد دارد.
عبدالرضا احسانی نیا فرماندار گتوند نیز در این آیین ضمن تقدیر از مسئولان استانی و شهرستانی برای اجرای این طرح اظهار داشت: نهایت همکاری را در اجرای این طرح با شهرداری و شورای اسلامی صالح شهر خواهیم داشت و تلاش می کنیم تا در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.
به گزارش آراس عملیات اجرایی احداث زمین چمن مصنوعی نیز با حضور فرماندار گتوند، نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان محلی در روستای سیدان بخش عقیلی آغاز شد.
طرح زمین چمن مصنوعی روستای سیدان به عنوان یکی از طرح های ده گانه ورزشی توافق شده نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با وزیر نفت بود که قرار است با اعتباری افزون بر سه میلیارد ریال توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان گتوند اجرا شود.
همواره به دلیل ترافیک سنگین، تصادفات زیادی در محور اصلی گتوند - دزفول در محدوده صالح شهر رخ می دهد.
منبع:ایرنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار