کد خبر: ۳۲۵۴۱
تاریخ انتشار: ۲۰:۱۵ - ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸
با پیگیری های سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان مشکل واگذاری و تحویل زمین به بیمارستان۲۲بهمن این شهرستان برطرف شد.
مشکل واگذاری و تحویل زمین به بیمارستان۲۲بهمن مسجدسلیمان برطرف شد

به گزارش آراس به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان با توجه به  تصمیم اتخاذ شده دربازدید ۵ اردیبهشت ۹۸ سرپرست فرمانداری شهرستان از بیمارستان ۲۲بهمن مقرر شد موضوع کمبود زمین این بیمارستان  بصورت ویژه در دستور کار قرار گیرد و تعیین تکلیف شود.

حجت السلام و المسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان در خصوص مشکل واگذاری وتحویل زمین به بیمارستان ۲۲بهمن جهت احداث بخش های دیالیز و تالاسمی اظهارداشت: با توجه به مصوبات جلسه ۵ اردیبهشت ۹۸ در بازدید از بیمارستان ۲۲بهمن درخصوص کمبود زمین جهت احداث بخش های تالاسمی و دیالیز این بیمارستان با پیگیری های صورت گرفته این مشکل برطرف  و یک قطعه زمین به مساحتی بالغ بر۸۰۰  متر مربع در مجاورت بیمارستان به  شبکه بهداشت و درمان واگذار و تحویل شد.

حجتی نیا افزود: باتوجه به رفع مشکل وضعیت زمین این بیمارستان ، شبکه بهداشت ودرمان شهرستان باید برای آغاز عملیات احداث بخش های مذکور بجد پیگیری نماید.تاشاهداحداث بخشهای جدید دربیمارستان باشیم.


سرپرست فرمانداری همچنین از همکاری و تعامل اداره مسکن و شهرسازی شهرستان در واگذاری و تحویل زمین بیمارستان  تقدیر کرد و گفت: اداره مسکن و شهرسازی شهرستان از ادارات موفق درخدمت رسانی به مردم میباشد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار