کد خبر: ۳۲۵۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۲ - ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸
معاون بیمه ای تأمین اجتماعی خوزستان :
ضیاء صباغ معاون بیمه ای اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان از رسیدگی به ٩٢٠٠ ادعای اشتغال بیمه شدگان استان در سال ١٣٩٧ خبر داد.
٩ هزار ادعای اشتغال بیمه شدگان رسیدگی و پاسخ داده شد

به گزارش آراس به نقل از روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان ؛ معاون بیمه ای اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان با اعلام اینکه در راستای پاسخگویی و رسیدگی به تقاضا و درخواست ادعای اشتغال بیمه شدگان در سال ٩٧ بیش از ٣٩٠ جلسه برگزار گردید که طی این جلسات به ٩٢٠٠ ادعای اشتغال مورد درخواست رسیدگی بعمل آمد.

صباغ با تاکید براینکه کارفرمایان با ارائه اطلاعات صحیح و به هنگام به بازرسان تأمین اجتماعی می توانند باعث کاهش درخواست های ادعای اشتغال بیمه شدگان و کارگران باشند تصریح کرد : رسیدگی به تقاضاها باعث کاهش شکایات به مراجع قضایی از جمله هیأت های تشخیص و حل اختلاف و ادارات تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گردیده و از سویی متقاضیان را از سرگردانی و بلاتکلیفی نجات خواهد داد. معاون بیمه ای اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان رسیدگی بموقع و توجه به حقوق حقه کارگران و کارفرمایان را از موضوعاتی دانست که از سوی سازمان با جدیت دنبال و  از برنامه های عملیاتی سال جاری این اداره کل محسوب می گردد.
 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار