کد خبر: ۳۲۳۷۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۲ - ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تمام تیم ها در اهواز مقابل ما بسته بازی می کنند و این موضوع کار ما را سخت می کند هر چند که در نیمه اول این دیدار از عملکرد بازیکنانم راضی نبودم.
قطبی: تمام تیم ها در اهواز مقابل ما بسته بازی می کنند

به گزارش آراس:  افشین قطبی پنجشنبه پس از تساوی تیمش برابر پیکان در هفته بیست ‌وهشتم لیگ برتر اظهار داشت: بازی در نیمه اول سرعت زیادی نداشت اما 15 دقیقه پایانی این نیمه شرایط بهتر شد. در نیمه دوم، شرایط بهتری داشتیم و موقعیت‌ های بهتری ساختیم که توانستیم بازی را مساوی کنیم.

وی با بیان این که از همه بازیکنانم به خاطر تلاششان تا آخرین دقیقه بازی تشکر می کنم افزود: خیلی دوست داشتیم امروز در کنار هواداران پیروز میدان شویم اما بازی سختی بود. از همه هواداران و انرژی‌ که به ما دادند، تشکر می ‌کنم. 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: در نیمه اول کیفیت و سرعت لازم در به حرکت درآوردن توپ را نداشتیم اما در نیمه دوم موقعیت ‌های زیادی داشتیم که متاسفانه نتوانستیم از آن ها بهره ببریم و این موضوع من را غمگین می ‌کند.

قطبی در خصوص برنامه اش برای جذب بازیکن در فصل آینده گفت: معتقدم فولاد ابتدا باید منطقی فکر کند و از بین بازیکنان خوزستانی نفرات مستعد را انتخاب کند سپس به بازیکنان دیگر مناطق نگاه کند و اگر بازیکن ایرانی نبود به سراغ بازیکنان دیگر در کشورهای خارجی برود.
دیدار تیم های فولاد و پیکان در هفته بیست و هشتم لیگ با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار