کد خبر: ۳۲۳۵۱
تاریخ انتشار: ۱۸:۴۴ - ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان باحضور در دانشگاه آزاد واحد مسجدسلیمان به اتفاق هیات رئیسه این دانشگاه از بخش‌ها و مجموعه‌های مختلف این واحد دانشگاهی بازدید بعمل آورد.
بازدید حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا از دانشگاه آزاد واحد مسجدسلیمان

به گزارش آراس: سرپرست فرمانداری  مسجدسلیمان با حضور در دانشگاه آزاد به اتفاق هیات رئیسه این دانشگاه از بخش‌ها و مجموعه‌های مختلف این واحد دانشگاهی  بازدید بعمل آورد.

سرپرست فرمانداری در این بازدید، مجموعه آزمایشگاهی این واحد دانشگاهی را بی‌نظیر خواند و گفت: این مجموعه‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی مسجدسلیمان  پتانسیل‌های خیلی بالایی دارد که امیدواریم در راستای توسعه و غنای بیشتر دانشگاه چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی با همکاری با مسئولان این واحد دانشگاهی  گام برداریم و روز به روز شاهد بالندگی بیش از پیش این دانشگاه باشیم.

حجتی نیا اظهارداشت: «همه باهم باید تلاش ‌کینم تا مشکلات و نیازهای این واحد دانشگاهی را مرتفع کنیم و تمامی مجموعه ادارات آمادگی دارند حداکثر همکاری و مساعدت را به این واحد دانشگاهی شهرستان داشته باشند و امیدواریم بتوانیم  در این مسیر جهت پیشرفت وبالارفتن سطح این مرکز علمی  قراردادهای مناسب و خوبی را با بخش دولتی و خصوصی منعقد کنیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار