کد خبر: ۳۲۲۴۹
تاریخ انتشار: ۲۱:۴۲ - ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸
اکنون وقت ماهیگیری و کاسبکاری نیست؛ نوشتاری از علیرضا عبدالله نژاد

آراس: رسم است که در شرایط خاص اضطرار و بحران که بخشی از مردم در رنج اند و دچار مشکلاتی هستند و همه دست در دست هم در تلاش برای کاهش آلام همنوعانشان هستند و همه ظرفیت ها برای بهبود وضعیت باید بسیج شوند، منویات سیاسی و گروهی و احیانا شخصی افراد بسود همگرایی نیروها برای بهبود شرایط، به حالت تعویق در می آیند.

در هفته های اخیر اما در خوزستان با پدیده خاصی مواجه بوده ایم که نشان می دهد عده ای اندک از افراد و جریانات، کم توجه به وضعیت پیش آمده در مناطق سیل زده همچنان بر طبل مخالفت با استاندار خوزستان می کوبند.

 با وجود تلاش های گسترده ای که در مناطق سیل زده در حال انجام است و تحسین مقامات کشوری بویژه سران قوا و دیگر مسئولان کشوری و لشکری را بدنبال داشته، عده ای از افراد که در یکی دوسال گذشته بطور متناوب مواضع تندی علیه استاندار خوزستان اتخاذ کرده اند از فرصت بحران سیل هم حاضر نشدند بگذرند و در حالی که بسیاری از مردم در اقصی نقاط کشور در فکر کمک به سیل زدگان بودند و از دورترین نقاط کشور برای همیاری به خوزستان آمده اند، آن عده اندک در منزل نشسته و با انتشار مطالبی بی هنگام، کذب و واگرایانه، فضای عمومی استان را به حاشیه ها آلوده اند.

متاسفانه به نظر می رسد برای آن عده اندک، تنها خواسته ها و منویات درونی شان اهمیت دارد و در این مسیر انتشار برخی اکاذیب مانند آنکه خانواده استاندار به خارج رفته اند و یا انتشار اخبار کذب در خصوص برکناری استاندار و... نشان می دهد که متاسفانه این عده اندک، نه تنها توجهی به مشکلات مردم سیل زده ندارند بلکه رفتار و گفتار آنها، ممکن است تلاش های گسترده و دلسوزانه متولیان امر برای حل مشکلات را تحت تاثیر قرار دهد. 

این سیاسی کاری ها خدمت به مردم محروم استان نیست.

ماهیگیری از آب گل آلود در مرام انسان های دلسوز و دل نگران نیست. این رویه، رویه کاسبکاران سیاسی است که از هر فرصتی برای بهره برداری های شخصی دریغ نمی کنند و فراموش می کنند مردم ناظران منصف و تیزبینی هستند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار