کد خبر: ۳۲۱۳۳
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۹ - ۳۰ فروردين ۱۳۹۸
آیت الله جزایری با اشاره به اینکه برای جبران این خسارات همه باید تعامل داشته باشند توضیح داد: خسارات باید به صورت عادلانه پرداخت شود به طوری که نه فشاری به دولت وارد شود و نه حقی از مردم تضییع بشود.
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: بارخسارت ناشی از سیلاب برای دولت سنگین است لذا برای خانه سازی و تامین وسایل مورد زندگی مردم سیل زده نیاز به همکاری مردم و دستگاه های اجرایی است.

به گزارش ایرنا آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری شامگاه پنجشنبه در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان خوزستان با حضور رییس قوه قضاییه اظهار داشت: مراجع و مقام معظم رهبری برای کمک به بازسازی منازل آسیب دیده از سیل ورود کرده اند.

وی با اشاره به اینکه برای جبران این خسارات همه باید تعامل داشته باشند توضیح داد: خسارات باید به صورت عادلانه پرداخت شود به طوری که نه فشاری به دولت وارد شود و نه حقی از مردم تضییع بشود.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: بنا بر گزارش های اعلام شده بیش از هشت هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی روستایی آسیب دیده اند که تعداد کمی نیست در راستای بازسازی منازل از طرف مراکز مختلف پیشنهاد آمادگی شده است که امیدواریم در این راستا از کمکهای مردمی هم بهره مند شویم. 


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار