کد خبر: ۳۲۰۶۹
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۰ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۸
بیمارستان صحرایی شهید بقایی برای ارائه خدمات درمانی در شهرستان بستان با حضور معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برپا شد
بیمارستان صحرایی برای کمک به سیل زدگان در بستان برپا شد

به گزارش آراس:مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این بیمارستان دارای 24 تخت با تخصص های داخلی، اطفال، ارتوپدی، قلب، زنان ، مغز و اعصاب ، چشم، گوش و حلق و بینی ، طب اورژانس و پزشک عمومی است.
فرهاد حمزه لویی افزود: بیمارستان صحرایی مذکور مجهز به آزمایشگاه، دندانپزشکی، MRI، سی تی اسکن، اورژانس و سونوگرافی است.
سیدمحمود فاطمی زاده مسئول روابط عمومی و تبلیغات قرارگاه منطقه ای کربلا نیز گفت: این بیمارستان با همکاری مرکز بهداری رزمی جنوب نیروی زمینی سپاه و دانشگاه علوم پزشکی اهواز بر پا شد.
ایرج حریرچی به منظور بازدید از برخی اردوگاههای مناطق سیل زده و ارزیابی و نظارت بر روند ارائه خدمات دانشگاه علوم پزشکی اهواز به خوزستان سفر کرده است.
بر اساس این گزارش هفته گذشته نیز بیمارستان سیار 50 تختخوابی در اردوگاه جوادالائمه حمیدیه برای خدمت رسانی به سیل زدگان راه اندازی شده است.
تاکنون 270 روستا در خوزستان به صورت کلی و جزیی تخلیه شده اند که از این تعداد 114روستا دچار آبگرفتگی شده اند و 120 هزار نفر در پادگان ها ، مدارس، مساجد، حسینیه ها، چادرها، و دیگر مکان های اسکان اضطراری اسکان یافتند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار