کد خبر: ۳۱۵۷۵
تاریخ انتشار: ۱۷:۲۴ - ۰۱ فروردين ۱۳۹۸
معاون اورژانس استان خوزستان گفت: ۱۶۰ پایگاه اورژانس استان خوزستان در تمامی یادمان‌های عملیاتی و مناطق راهیان نور باحضور امدادگران توانمند مستقر شده‌اند.
به گزارش آراس: عباس نبوره باحضور در ستاد مرکزی راهیان نور با اشاره به آمادگی اورژانس استان خوزستان برای خدمت بهش زائران حرکت عظیم راهیان نور، اظهار داشت: در راستای برقراری سفری امن و بی‌خطر اقدامات گسترده انجام شده است.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی اورژانس خوزستان در سه حوزه بهداشت، درمان و اورژانس، بیان کرد: در این راستا 160 پایگاه اورژانس استان خوزستان در یادمان‌های عملیاتی و مناطق راهیان نور باحضور امدادگران توانمند مستقر شده‌اند.

معاون اورژانس استان خوزستان با اشاره به ارائه تمامی امکانات و خدمات به زائران و کاروان‌های راهیان نور به صورت رایگان، بیان کرد: نیروهای امدادی در برخی از یادمان‌ها به صورت شبانه‌روزی به فعالیت و ارائه خدمات درمانی می‌پردازند.

وی بر امنیت جاده‌ای مسیر‌های مختلف حرکت راهیان نور در این حرکت عظیم اشاره و خاطرنشان کرد: باتوجه به هماهنگی‌های انجام شده پیش از شروع حرکت فرهنگی راهیان نور، امنیت جاده‌ای مطلوب برقرار است.

نبوره با توصیه تمامی مردم و مهمانان نوروزی خوزستان از عدم اجرای حرکات خطرناک، عنوان کرد: مهمانان نوروزی از استفاده مواد مصرفی در مکان‌های غیربهشداشتی خودداری کنند و همواره دفترچه بیمه خود را همراه داشته باشند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار