کد خبر: ۳۱۳۵۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۳ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۷
دومین جشنواره ورزشی تفریحی منطقه آزاد اروند با شرکت بیش از چهار هزار ورزشکار از شهرهای آبادان و خرمشهر در 40 رشته ورزشی برگزار شد.
جشنواره ورزشی منطقه آزاد اروند در 40رشته برگزار شد

 به گزارش آراس: مدیر کل ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد اروند دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: این جشنواره ورزشی آغازی برای توسعه ورزش های قهرمانی و همگانی در منطقه است که با استقبال جوانان و نوجوانان روبرو شده است.
پیمان ادیبی استعدادیابی به عنوان یکی از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره برشمرد و افزود:جشنواره ورزشی با 2 هدف کشف و شناسایی استعدادهای ورزشی و مشارکت خانواده ها و همگانی کردن ورزش برگزار شد.
وی مشارکت مردم در راستای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی را با اهمیت دانست و گفت: با هم افزا کردن فعالیت های ورزش همگانی و قهرمانی می توان در راستای توسعه ورزش منطقه قدم برداشت.
به گزارش آراس دومین جشنواره ورزشی منطقه آزاد اروند که از دهم اسفند ماه در محل نمایشگاه منطقه آزاد اروند آغاز شده تا 16 اسفند ماه ادامه دارد.
برگزاری جشن با حضور هنرمندان بومی و معرفی ورزش ‌های بومی، محلی، روستایی و عشایری منطقه آزاد اروند از بخش های جانبی این جشنواره است که با استقبال خانواده ها روبرو شده است.
پارسال پس از برگزاری نخستین دوره جشنواره ورزشی منطقه آزاد اروند 70درصد ورزشکاران آبادان و 40 درصد ورزشکاران خرمشهری ساماندهی شدند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار