کد خبر: ۳۰۳۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۴ - ۲۲ دی ۱۳۹۷
مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی گفت: درحال حاضر نمی‌توان تغییرات تیم تراکتورسازی را ارزیابی کرد و باید در آینده مثبت و منفی بودن تحولات را مورد بررسی قرار داد.
به گزارش آراس:باشگاه تراکتورسازی تبریز در هفته گذشته تغییر و تحولات زیادی را شاهد بود. علیرضا اسدی مدیرعامل این باشگاه به همراه چند نفر از افرادی که با او وارد باشگاه شده بودند، جدا شدند و محمد تقوی سرمربی موقت تیم نیز از سمت خود استعفا داد.

محمدحسین جعفری درخصوص اتفاقاتی که در باشگاه تراکتورسازی در سال جاری رخ داده است، گفت: تیم نسبت به سال قبل شرایط متفاوتی را حس می‌کند. ورود بخش خصوصی و قرار گرفتن در میان تیم‌های بالای جدول گویای این مسئله است که شرایط بهتر از قبل شده است. حضور بازیکنانی چون کوین کنستانت در نیم‌فصل و بازگشت مهاجمان خارجی تیم مانند آنتونی استوکس و لی هری اروین بیانگر این واقعیت است که می‌توان در نیم‌فصل دوم به شرایط بهتر تراکتورسازی امیدوار بود ولی باید دید چنین اتفاقی توسط هماهنگ‌کننده و مدیری که در تیم مسئولیت را پذیرفته، چگونه انجام می‌شود. اگر کوتاهی در این زمینه صورت بگیرد، با بهترین ستارگان فوتبال هم نمی‌توان موفق شد.

وی افزود: رفتن علیرضا اسدی و همکارانش از بخش مدیریت باشگاه و همچنین محمد تقوی از سرمربیگری نشان‌دهنده تغییرات اساسی است. از حالا نباید منفی یا مثبت بودن چنین تحولاتی را ارزیابی کرد و زود است چنین کاری را انجام دهیم. باید کمی منتظر ماند تا نتایج تیم در آینده مشخص شود. خطری که وجود دارد این است که وقتی مزاج باشگاه را عوض می‌کنند کمی باید در اجرای برنامه‌ها دقت کنند. دوستان بخش خصوصی که باشگاه را در اختیار دارند دنبال نفرات طرازِ اول هستند و احتمال دارد نتوان از این برترین‌ها به‌درستی استفاده کرد.

مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی در مورد اینکه بازیکنی چون کوین کنستانت ۱۴ ماه از فوتبال دور بوده و احتمال دارد نتواند کیفیت بالایی در تیم ارائه کند تصریح کرد: باید به این بازیکن و سرمربی جدیدی که هدایت تیم را قبول می‌کند فرصت داد. بازیکنان بزرگ که وارد فوتبال ایران می‌شوند از قابلیت‌های تکنیکی و تاکتیکی بالایی برخوردارند. آنها اعتمادبه‌نفس تیم را بالا می‌برند و به‌نظرم حضورشان درون تیم می‌تواند وزنه‌های قدرت تراکتورسازی را افزایش دهد. معتقدم نام‌های بزرگ مشروط بر استفاده صحیح از آنها می‌توانند تراکتورسازی را سربلند کنند.

وی در مورد اینکه هواداران چگونه می‌توانند در کنار تیم موفق باشند، عنوان کرد: به‌نظر می‌رسد طرفداران تراکتورسازی از تغییر و تحولاتی که در این فصل صورت گرفته پالس مثبتی گرفته‌اند. امسال برخلاف فصل گذشته سکوهای خالی پر شده است و انسجام خوبی میان هواداران دیده می‌شود. من نگرانی در میان دوستداران تراکتورسازی نمی‌بینم و فکر می‌کنم آنها بتوانند در نیم‌فصل دوم با حمایت‌های مناسب‌شان، راندمان تیم را بالاتر ببرند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار