کد خبر: ۳۰۳۲۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۷ - ۲۲ دی ۱۳۹۷
3000 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد ساخته می‌شود اجتماعي
به گزارش آراس:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان گفت: با توجه به شرایط استان کرمان و توجه رییس کمیته امداد، تفاهمنامه ای در آذرماه امسال بین استاندار کرمان و آقای فتاح منعقد شد که عمده ترین مسئله آن تامین مسکن برای 3 هزار خانواده مددجوی استان و همچنین تامین 5 هزار واحد حمام و سرویس بهداشتی طی مدت سه سال بود.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، "یحیی صادقی" امروز 22 دی ماه در نشست با استاندار درخصوص مسکن مددجویان کمیته امداد اظهار کرد: یکی از عمده‌ترین و پرهزینه‌ترین نیازهای افراد جامعه مسکن است که این مسئله درباره مددجویان کمیته امداد متفاوت است.
وی با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده و هر ساله نیاز بخشی از مددجویان به مسکن رفع می شود، افزود: با توجه به شرایط استان کرمان و توجه رییس کمیته امداد، تفاهمنامه ای در آذرماه امسال بین استاندار کرمان و آقای فتاح منعقد شد که عمده ترین مسئله آن تامین مسکن برای 3 هزار خانواده مددجوی استان و همچنین تامین 5 هزار واحد حمام و سرویس بهداشتی طی مدت سه سال بود.
صادقی تصریح کرد: در بین خانواده های مددجوی فاقد مسکن در استان، 4 هزار خانواده فاقد زمین هستند و اگر این مسئله به صورت عمده حل شود، برنامه این است تا سه سال آینده مددجویان فعلی فاقد مسکن نباشند.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه بحرانی ترین وضعیت را در شهر کرمان در زمینه مددجویان فاقد مسکن داریم، بیان کرد: برای ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد در راستای این تفاهمنامه ساخت 2 هزار واحد شهری و یک هزار روستایی در نظر گرفته شده است.
وی افزود: اخیرا مصوب شده تا پایان سال 98 خانواده ایتام بدون مسکن در کشور نداشته باشیم و تعاملی بین دولت و کمیته امداد در این زمینه انجام و ظاهرا اعتباری در نظر گرفته شده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار