کد خبر: ۳۰۳۲۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۵ - ۲۲ دی ۱۳۹۷
معاون توسعه منابع انسانی شهردار تهران گفت: 10 میلیارد تومان به منظور یکسان سازی خدمات بهداشتی و درمانی به کارکنان شهرداری پایتخت اختصاص یافت. .
به گزارش آراس:ابراهیم شیخ روز شنبه در جشن پایش سلامت 17 هزار کارگر خدمات شهری شهرداری تهران اظهارداشت: پیش از این در مراکز درمانی شهرداری پایتخت به کارکنانی که بیمه تامین اجتماعی داشتند خدمات ارائه نمی شد، با اختصاص این مبلغ از امروز ارائه خدمات به کارکنان شهرداری با بیمه تامین اجتماعی نیز آغاز شد.
وی با اشاره به وضعیت کارگران پیمانکاری شهرداری تهران افزود: متاسفانه این کارگران از نظر ایمنی و بهداشت، خدمات بیمه ای و ارائه حقوق مناسب و به موقع در وضعیت خوبی قرار ندارند.
معاون شهردار تهران خاطرنشان کرد: بررسی ها نشان می دهد در این بخش با کوتاهی های نابخشودنی مواجه هستیم.
وی ادامه داد: گرچه شهرداری تهران در این باره مسئولیت مستقیم ندارد اما از نظر اخلاقی و انسانی در برابر حقوق این افراد مسئول است.
شیخ یادآور شد: بخشنامه ای از سوی معاونت توسعه منابع انسانی تهیه و در اختیار معاونت های مختلف قرار داده شده تا پس از انجام اصلاحات این بخشنامه ابلاغ شود و با توجه به شعار « تهران شهری برای همه» تمامی اقشار شهر بتوانند از مواهب کار شایسته بهره مند باشند.
به گفته وی شرکت شهر سالم در طول یکسال گذشته کارهای ارزشمندی از جمله طرح پایش کارگران خدمات شهری شهرداری تهران را انجام داده است
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار