کد خبر: ۲۹۵۴۰
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۹ - ۲۸ آبان ۱۳۹۷
به گزارش آراس از روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه، چهارشنبه 23 آبان ماه دکتر سید مهدی حسینی زاده رئیس مرکز بهداشت استان به همراه معاونین فنی و اجرایی مرکز بهداشت استان و جمعی از کارشناسان ستادی به منظور بررسی و تحلیل شاخص ها، سامانه سیب، رفع نقاط ضعف و انتقال تجارب از شبکه بهداشت و درمان اندیکا بازدید کردند.


معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اهواز در جلسه پایانی این بازدید اظهار داشت: هدف از این بازدید ها، نظارت بر نحوه ارائه خدمات و بسته های مختلف گروه های سنی و بررسی شاخص های بهداشتی و فنی به منظور ارائه هرچه بهتر خدمات به مردم است.


وی افزود: ارائه خدمات باکیفیت بهداشتی به جمعیت تحت پوشش منوط به شناسایی و رفع موانع موجود است که در این بازدیدها تلاش می شود با مشارکت جدی پرسنل و رفع مشکلات، موانع و مداخلات فنی، نسبت به ارتقاء سطح ارائه خدمات سلامت به مردم گام های موثری برداشته شود.


حسینی بابیان موارد و راهکارهایی جهت بهبود برنامه‌ها و ارتقای شاخص‌های بهداشتی در شهرستان اندیکا، خواستار نظارت و پایش مستمر ارائه خدمات در سطوح محیطی از طرف کارشناسان ستادی شد.


همچنین لازم به ذکر است معاون بهداشت دانشگاه از سایت نوآوران سلامت نیز بازدید به عمل آورد و در جریان روند خدمت رسانی پزشکان خیر در این منطقه قرار گرفت.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار