کد خبر: ۲۸۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۱ - ۱۷ مهر ۱۳۹۷
کتابخانه شهید دلفی با حضور معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز، مدیر منطقه سه و اعضای شورای اسلامی شهر اهواز افتتاح شد.
به گزارش آراس، سراج اظهار کرد: در ادامه اقدامات فرهنگی این معاونت مانند افتتاح سرای محله کیانشهر در هفته گذشته، این هفته کتابخانه شهید دلفی در منطقه کوی آغاجری افتتاح شد. افتتاح این کتابخانه توسط یک خیر کتابخانه ساز و با مشارکت معاونت فرهنگی صورت گرفته است.

وی افزود: روند ساخت و افتتاح این کتابخانه می تواند الگوی بسیار خوبی برای دیگر ارگان ها و سازمان ها در راستای خدمت رسانی به عموم شهروندان باشد. بدین ترتیب که با مشارکت بخش خصوصی و شهروندان یک مرکز فرهنگی مجهز پایه گذاری شد و اکنون می تواند منشا خدمات فرهنگی قابل توجهی به ساکنین آن منطقه باشد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز ادامه داد: این کتابخانه با 3000 جلد کتاب افتتاح شد. البته در ادامه فعالیت قطعا با برقراری ارتباط موثر با ساکنین و بنا بر درخواست آن ها تعداد کتب موجود بیشتر می شود.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی تصریح کرد: جانمایی کتابخانه بسیار خوب و قابل توجه است. طبق وعده مدیر محترم منطقه در صورت تامین اعتبار، به زودی ساخت پارک در دستور کار قرار می گیرد. هم چنین نزدیکی به یک مرکز خرید، اهمیت وجود کتابخانه را به عنوان یک فرصت فرهنگی دوچندان می کند.

وی ادامه داد: سالن های کتابخانه دارای مساحت خوب و قابل توجهی بوده و حتی می توان با برنامه ریزی مناسب، یک سری نشست های فرهنگی نیز با دعوت از کارشناسان و حضور ساکنین برگزار نمود.

سراج در پایان با اظهار تشکر از حاضرین در افتتاحیه گفت: این کتابخانه حاصل یک تلاش دست جمعی است. جا دارد تقدیر و تشکری ویژه از شهروندان و ساکنین منطقه به علت مطالبه گری دقیق آن ها صورت پذیرد. هم چنین نباید فراموش کرد تلاش های مدیر منطقه سه و اعضای شورای اسلامی شهر، روند ساخت این مجموعه مجهز را تسهیل نمود.  

انتهای پیام/
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار