کد خبر: ۲۸۸۵۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۷ - ۱۴ مهر ۱۳۹۷
مدیر منطقه هفت اهواز گفت: خدمات ترافیکی در راستای رفاه بیشتر شهروندان در حال انجام است .
به گزارش آراس، رضا ارشادی گفت: معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه، فعالیت های بسیار مفید و ضروری برای رفاه حال شهروندان و همچنین آسایش و امنیت آنها در سطح منطقه انجام داده است که با رضایت شهروندان همراه بوده است .
وی افزود: از جمله کارهای مهمی که توسط این معاونت در شش ماهه اول سال جاری به اتمام رسیده، نصب پل عابر پیاده در بلوار کوی رمضان بود که با تلاش و کوشش این معاونت و پیگیری های مکرر برای ساخت و تکمیل آن انجام شد. گفتنی است این پل در جهت جلوگیری از ایجاد خطرات احتمالی برای پیاده روها نصب شد.
همچنین اصلاح هندسی و ایجاد دوربرگردان ها در میدان خلیج فارس، میدان راه بند و سلطانمنش نیز انجام شد که این مهم تاثیر زیادی در جهت روان سازی ترافیک در نقاط اجرا شده داشت و از شدت ترافیک کاسته شد .
ارشادی ادامه داد: از دیگر اقدامات این معاونت باید به ایجاد چندین سرعتکاه آسفالتی در سطح منطقه اشاره کرد که مهمترین آنها در بلوار پاسداران قبل از پل آیت الله بهبهانی بود و جهت جلوگیری از تصادفات کمک شایانی کرد.
وی افزود:  تمامی این سرعتکاه ها با مشورت کارشناسان حوزه راهنمایی و رانندگی و با رعایت اصول استاندارد ایجاد شده است.
این مقام مسئول ادامه داد: رنگ آمیزی ایستگاه های اتوبوس سطح منطقه از فعالیت های مهم دیگر این معاونت در این مدت بوده است که جلوه زیبایی به منطقه داده است . همچنین همزمان با بازگشایی مدارس در آغاز فصل مدارس این معاونت اقدام به رنگ آمیزی خطوط عابر پیاده مقابل مدارس سطح منطقه در راستای ایجاد امنیت بیشتر برای تردد دانش آموزان برای عبور از عرض خیابان کرد.
مدیر منطقه عنوان کرد: نصب تجهیزات ترافیکی نظیر چشم گربه ای ها، بشکه های ایمنی و چراغ چشمک زن سولار و تابلوهای ترافیکی و هشداری در سطح منطقه و همچنین روی پل های شهید بندر و آیت الله بهبهانی برای آگاهی بیشتر رانندگان از دیگر فعالیت های این معاونت بوده است.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار