کد خبر: ۲۸۸۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۵ - ۱۴ مهر ۱۳۹۷
با صدور حکمی از سوی منصور شوندی، نائب رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات شرکت مهندسی مادر تخصصی آب و فاضلاب کشور، درویشعلی کریمی بعنوان رییس ستاد عتبات عالیات صنعت آبفا استان خوزستان منصوب شد.
به گزارش آراس، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان درویشعلی کریمی برای دومین سال متوالی بعنوان رییس ستاد عتبات عالیات صنعت آبفا استان خوزستان منصوب شد.

این گزارش می افزاید: مدیرعامل شرکت آبفا روستایی استان خوزستان با صدور این حکم و بر حسب اختیارات تفویضی از سوی مهندس جانباز رییس هیات مدیره و مدیرعامل و رییس عتبات عالیات شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و با توجه به تعهد، تخصص و تجربیات کسب شده، بعنوان رییس ستاد عتبات عالیات اربعین حسینی (ع) سال ۱۳۹۷صنعت آب و فاضلاب در استان خوزستان منصوب شد.
 

همچنین با صدور این حکم وی زیر نظر مستقیم ستاد اجرایی عتبات عالیات آبفا کشور و هماهنگی کامل با جانشین قرارگاه مرکزی اربعین حسینی (ع) آبفا کشور فعالیت خواهد کرد.

گفتنی است این حکم از سوی منصور شوندی مشاور مدیرعامل  در امور ایثارگران و نایب رییس ستاد عتبات عالیات شرکت مهندسی مادر تخصصی آب و فاضلاب کشور صادر شده است.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار