کد خبر: ۲۶۱۵۳
تاریخ انتشار: ۲۳:۴۷ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۶
استاندار خوزستان بیان کرد:
غلامرضا شریعتی گفت: استانداری خوزستان برای حمایت از برگزاری این مسابقات در سطح بین المللی آمادگی دارد تا ظرف یک سال آینده در ایجاد زیرساخت ورزش گلف سرمایه گذاری کنیم.
آمادگی استانداری خوزستان برای ایجاد زیرساخت ورزش گلف در بخش مردان و بانوان

استاندار خوزستان گفت: استانداری خوزستان برای حمایت از برگزاری این مسابقات در سطح بین المللی آمادگی دارد تا ظرف یک سال آینده در ایجاد زیرساخت ورزش گلف سرمایه گذاری و هم این مسابقات را در بخش بانوان و مردان برگزار کنیم.

 غلامرضا شریعتی در حاشیه مراسم اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات گلف جام مرحوم شهباز حسین پور که امروز جمعه 18 بهمن ماه در زمین گلف شرکت ملی حفاری در اهواز برگزار شد؛ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مسجدسلیمان شهر خواستگاه گلف در استان خوزستان است و مرحوم شهباز حسین پور جزو قهرمانان ملی این رشته و باز هم از شهر مسجدسلیمان که اولین توسعه و پیشرفت ایرانی در آنجام رقم خورده و مرهون ذخایر نفتی آن است.

وی تاکید کرد: وظیفه داریم که بزرگان رشته های ورزشی را پاس داشته و تکریم کنیم. در همین راستا نیز مرحوم شهباز حسین پور جزو بزرگان رشته گلف بوده و باید به رسم یادبود مسابقات کشوری را برگزار کنیم.

شریعتی افزود: از این طریق می توان مردم، جوانان و علاقمندان را بیشتر با ورزش گلف آشنا و در عین حال بزرگان این ورزش را نیز به آنها معرفی کرد.

وی با اعلام آمادگی استانداری برای حمایت از برگزاری این مسابقات در سطح بین‌المللی عنوان کرد: آمادگی داریم تا ظرف یک سال آینده هم در ایجاد زیرساخت ورزش گلف سرمایه‌گذاری و هم این مسابقات را در بخش بانوان و مردان برگزار کنیم.

استاندار خوزستان تاکید کرد: در این زمینه استانداری خوزستان برای حمایت از برگزاری این مسابقات در سطح بین المللی آمادگی دارد تا ظرف یک سال آینده در ایجاد زیرساخت ورزش گلف سرمایه گذاری و هم این مسابقات را در بخش بانوان و مردان برگزار کنیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار