کد خبر: ۲۶۱۵۲
تاریخ انتشار: ۲۳:۴۲ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۶
سرپرست فدراسیون گلف کشور خبر داد:
منتقی گفت: در این دوره از مسابقات انتخابی تیم ملی نیز برگزار شده و تعدادی از ورزشکاران نخبه و برتر برای تیم ملی انتخاب می شوند ولی تعداد آنها را کمیته فنی باید اعلام کند.
برگزاری جام گلف شهباز حسین پور به صورت بین المللی/ نباید با حوزه بانوان غریبانه برخورد کرد

سرپرست فدراسیون گلف کشور گفت:برنامه بنده در صورت تداوم فرصت خدمات در فدراسیون گلف کشور این است که این جام را به صورت بین المللی برگزار و در جدول کنفدراسیون جهان و آسیا برای آن کرسی بگیریم.

بهروز منتقمی بعد از ظهر امروز جمعه 18 اسفند ماه در حاشیه مراسم اختتامیه هفدهمین دوره ی مسابقات جام گلف شهباز حسین پور، انتخابی تیم ملی که در اهواز برگزار شد، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مرحوم حسین پور قهرمان ملی و یکی از چهره های ماندگار گلف است؛ اظهار کرد: این چهره ماندگار دیگر حیات ندارد ولی به نوعی دیگر در اعتلای این ورزش موثر است و برنامه بنده در صورت تداوم فرصت خدمات در فدراسیون گلف کشور این است که  این جام را به صورت بین المللی برگزار و در جدول کنفدراسیون جهان و آسیا برای آن کرسی بگیریم.

وی افزود: در این دور از مسابقات بیش از 70 ورزشکار از بیش از 6 استان کشور از جمله خوزستان، لرستان، تهران و اصفهان در این مسابقات شرکت کردند که نشان دهنده این است که این رشته پتانسیل خوبی در کشور دارد و باید ورزش گلف را گسترده کرد.

وی ضمن تقدیر از میزبانی شرکت ملی حفاری، قهرمانان، مربیان، داوران و پیشکسوتان خوزستان، هیئت گلف استان و اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: در این دوره از مسابقات انتخابی تیم ملی نیز برگزار شده و تعدادی از ورزشکاران نخبه و برتر برای تیم ملی انتخاب می شوند ولی تعداد آنها را کمیته فنی باید اعلام کند.

منتقمی در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت این رشته در بخش بانوان بیان کرد: نباید با حوزه بانوان غریبانه برخورد کرد. در هر صورت باید بانوان مستعد را مورد توجه قرار داد چون برخی از ورزشکاران زن استان ها را می شناسم که کناره گیری کردند؛ باید مقداری ایجاد انگیزه کرد تا آنها هم حاضر و در عین حال همکاری و مشارکت داشته باشند.بنده نیز علاقمند هستم که وضعیت مطلوب تر و بهتری برای ورزشکاران زن ایجاد شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار