کد خبر: ۲۴۱۷۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۷ - ۱۴ آبان ۱۳۹۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اینستاگرام خود نوشت: عدم برقراری وای‌فای در مسیر نجف به کربلا، به دلیل عدم مجوز از سوی هیات اتصالات عراقی است، نه خلف وعده ما. رعایت قوانین کشور میزبان لازم است.

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار عکسی از پیاده‌روی خود در مسیر اربعین در صفحه اینستاگرام خود نوشت: برای برقراری سرویس وای‌فای در مسیر نجف به کربلا تلاش زیادی صورت گرفت و متاسفانه هیات اتصالات عراقی علیرغم تعهدات وزارت ارتباطات عراق در این موضوع مجوز لازم را صادر نکرد و با وجود پیگیری‌های وزیر محترم کشور و بنده و سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق تجهیزات وای‌فای توسط مراکز امنیتی عراق توقیف گردید. این موضوع در روزهای گذشته اطلاع‌رسانی شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی گفت: برخی مراکز خبری امروز از خلف وعده وزارت ارتباطات در تامین وای‌فای مسیر نجف به کربلا اطلاع‌رسانی کردند که به نظر می‌رسد اطلاعی از اطلاع‌رسانی‌های صورت گرفته در کنفرانس خبری در نمایشگاه مطبوعات، بخش‌های مختلف خبری سیما و نیز مصاحبه مفصل با رادیو اربعین نداشتند.

آذری جهرمی با آرزوی سلامتی و زیارت قبولی برای زوار اربعین اظهار کرد: وزارت ارتباطات و اپراتورهای ایرانی حداکثر تلاش خود در خدمت‌رسانی به زوار اباعبدالله را از ماه‌های قبل در دستور کار داشته‌اند و تسهیلات گوناگونی را فراهم دیده‌اند. همزمان اعتقاد داریم رعایت مقررات و قوانین کشور میزبان بر ما لازم است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار