کد خبر: ۱۹۵۷۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۰ - ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶
پوسترهای رئیسی در کنار خاتمی توسط چه کسانی و با چه انگیزه‌ای منتشر می‌شود؟
در این پوستر نوشته شده است "سلام بر دو سید فاطمی" در کنار آن تصویری از رئیسی و خاتمی قرار دارد. عده‌ای انتشار این پوسترها را به حامیان رئیسی نسبت می‌دهند که به دنبال کسب رای اصلاح‌طلبان هستند. ذیل این پوستر نوشته شده است "اصلاح‌طلبان حامی آیت‌الله رئیسی".

آراس: انتشار پوسترهایی از ابراهیم رئیسی با عنوان "اصلاح‌طلبان حامی رئیسی" تعجب کاربران فضای مجازی را برانگیخته است. این سوال مطرح است که این پوسترها توسط چه کسانی و با چه انگیزه‌ای منتشر می‌شود در حالیکه فاصله رئیسی با اصلاح‌طلبان روشن است.

به گزارش آراس ، سایت فرارو در این‌باره نوشته است: چند روز است پوستری از ابراهیم رئیسی و محمد خاتمی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که در نوع خود جالب توجه و عجیب است.در این پوستر نوشته شده است "سلام بر دو سید فاطمی" در کنار آن تصویری از رئیسی و خاتمی قرار دارد. عده‌ای انتشار این پوسترها را به حامیان رئیسی نسبت می‌دهند که به دنبال کسب رای اصلاح‌طلبان هستند. ذیل این پوستر نوشته شده است "اصلاح‌طلبان حامی آیت‌الله رئیسی". 
 
این در حالی است که رئیس دولت اصلاحات از حسن روحانی در انتخابات حمایت کرده و شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان نیز از حامیان روحانی محسوب می شود.

حامیان رئیسی تلاش می‌کنند او را چهره‌ای فراجناحی نشان دهند. امروز علیرضا پناهیان واعظ مشهور و از چهره‌های نزدیک به جبهه پایداری در سخنانی رئیسی را چهره‌ای مستقل و فارغ از جناح اصولگرا یا اصلاح طلب معرفی کرد.

پناهیان درباره رئیسی گفت: «واقعا یک شخصیت فراجناحی است. نگویید ایشان کاندید اصولگراهاست. این را شبکه‎های غربی و اصلاح‎طلب‎ها اصرار دارند بگویند. اصولگرا یعنی چه؟ اصولگرایی و اصلاح‎طلبی یعنی چه؟»
 
به گفته این حامی رئیسی: «یک گروهی اسم خودشان را گذاشتند اصلاح‎طلب و اسم کل مردم را گذاشتند اصولگرا بعد می‎گویند چرا اصولگراها وحدت نمی‎کنند. خب اسم‎گذاری را اشتباه کردید. مثل اینکه بچه‎ای در خانواده اسم خود را ایکس بگذارد و اسم بقیه بچه‎ها را بگذارد ایگرگ! بعد بگوید نگاه کن ما هر موقع می‎گوییم ایگرگ اینها قاطی می‎کنند! نامگذاری اشتباه است. اینها را برای دوقطبی کردن جامعه انجام دادند.»پناهیان معتقد است: «ایشان می‎تواند با جریان‎های مختلف کار کند و واقعاً می‎شود به عنوان یک عنصر فراجناحی از ایشان یاد کرد. چرا در طول این مدت حاشیه سیاسی جناحی نداشتند؟ به این دلیل است که روحیه فراجناحی دارند.» 
 
این رویکرد در بیان رئیسی هم پیداست. او در مناظره اول تلاش کرد وارد جدال قالیباف با حسن روحانی و جهانگیری نشود. رئیسی در بخشی از سخنانش تاکید کرد اصولگرا و اصلاح‌طلب را رها کنید. 
 
احتمالا انتشار پوسترهای عجیب رئیسی هم در راستای همین دیدگاه در ستاد انتخاباتی اوست.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار