کد خبر: ۱۹۲۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۷ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۶
عضو حزب اعتدال و توسعه خاطرنشان کرد: با فرجام برجام ما شاهد بودیم حصر سیاسی فرو ریخت برای ارتباط با ایران امروز رقابت وجود دارد، اگر برجام به فرجام نمی‌رسید سرنوشت کشور جور دیگری رقم می‌خورد.
آراس_ عضو حزب اعتدال و توسعه خاطرنشان کرد: با فرجام برجام ما شاهد بودیم حصر سیاسی فرو ریخت برای ارتباط با ایران امروز رقابت وجود دارد، اگر برجام به فرجام نمی‌رسید سرنوشت کشور جور دیگری رقم می‌خورد.

مرتضی بانک در افتتاح دفتر حزب اعتدال و توسعه در شهرری عنوان کرد: حزب و تشکیلات حزبی از بخش شروع می‌شود و به مراحل بالا می‌رسد، شهرری یکی از شهرستان‌های مهم استان محسوب می‌شود، امیدوارم این دفتر در این شهرستان نقش مفیدی در سپهر سیاسی ایران ایفا کند.

او افزود: بعد از روی کار آمدن دولت روحانی تحزب جان تازه‌ای گرفت و در انتخابات ۷ اسفند هم نمود آن را مشاهده کردیم. روحانی کاندیدای این دور از انتخابات هم هست و با تکیه بر عملکرد بسیار خوب و اعتقادی که مردم به ایشان دارند و برای ادامه حرکتی که از سال ۹۲ شروع شد دوباره در انتخابات شرکت کرد.

عضو حزب اعتدال و توسعه خاطرنشان کرد: امیدوارم انتخابات پرشوری با حضور مردم داشته باشیم، در انتخابات فعالان سیاسی در جبهه‌های مختلف از  اصولگرایان و اصلاح‌طلبان مشارکت دارند. آقای جهانگیری هم برای تکمیل و ارائه ظرفیت‌هایی که در درون جبهه اعتدال دارد در انتخابات  شرکت کرده است. روحانی و جهانگیری بخش‌های مختلف را بیش از بیش به مردم معرفی می‌کنند و تخریب‌هایی که در این چند مدت صورت  گرفته را پاسخ می‌دهند.

بانک ادامه داد: طبیعی است در این فرآیند جهانگیری با روحانی رقابت نخواهد کرد و برای انتقال و ارائه دستاوردهای دولت به عنوان یک عنصر است که می‌تواند با توجه به مسئولیتی که داشته است، توضیح دهد. از روحانی که اهل مبارزه، مناظره و ورود به چالش‌ها است بعید است فرصت مناسبی مانند مناظره را از دست دهد آن هم در شرایطی که رقبا بدترین تخریب‌ها را علیه ایشان داشتند.

عضو حزب اعتدال و توسعه تاکید کرد: بخش مهمی از انتقادها در مناظره‌ها از پیش تعیین شده است برای تخریب روحانی و دستاوردهای دولت او که در این سه سال و نیم به دست آمده برنامه ریزی‌هایی شده است در حالیکه با فرجام برجام ما شاهد بودیم حصر سیاسی فرو ریخت برای ارتباط با ایران امروز  رقابت وجود دارد، اگر برجام به فرجام نمی‌رسید سرنوشت کشور جور دیگری رقم می‌خورد.

او افزود: در گذشته ۶ قطع‌نامه علیه ایران صادر شد اما برجام سایه تحریم‌ها از سر مردم ایران برداشت. در جبهه‌های مختلف افراد شکست خورده تمام امکاناتشان را در جهت تخریب به کار می‌گیرند و برجام یکی از این اهداف است. افرادی که امروز مقابل برجام می‌ایستند ماموریت و وظیفه دارند، درحالیکه ۶۳ درصد مردم از توافقات هسته‌ای راضی هستند.

 عضو حزب اعتدال و توسعه تصریح کرد: ۴۰ سال بود که نمی‌توانستیم هواپیما بخریم اما امروز این امر محقق شد، پارس جنوبی را با همت کارگران افتتاح کردیم، چندی دیگر پالایشگاه ستاره خلیج فارس را افتتاح خواهیم کرد تمامی این دستاوردها بعداز بر جام به وجود آمد. ما در تولید گندم خودکفا شدیم، این یعنی این که دولت در اجرای برجام موفق بوده است. دوستانی که مقابل برجام هستند نمی‌خواهند گره از کار مردم باز کنند بلکه قصدشان ناامید کردن مردم است.

منبع: ایلنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار