پیام تبریک استاندار خوزستان به مناسبت فرا رسیدن سال جدید
آراس _ غلامرضا شریعتی در این پیام خطاب به مردم شریف و شهید پرور خوزستان بیان کرد: بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های خداوند متعال در عالم هستی است که می توان با دقت و توجه در زیبایی های آن راهی به سوی خداوند یافت و جلوه‌های عظمت پروردگار را به  نظاره نشست.

وی گفت: بهار  در سال ۹۹با جوشش چشمه های رحمت الهی  ، جلوه‌های بی بدیلی در طبیعت خوزستان خلق کرده است  اما  امسال با توجه به شرایط خاص و شیوع ویروس کرونا   باید با ماندن در خانه  و پرهیز از سفر  و دید و بازدیدهای نوروزی ، از این تهدید و بحران به سلامت عبور کنیم و بهارهای آینده را  در کنار خانواده و عزیزان خود به خوبی و خوشی سپری کنیم .

استاندار خوزستان ادامه داد: ما خوزستانی ها بدرستی به مهمان نوازی و عزیز دانستن مهمان معروف هستیم و اتفاقا به دلیل همین ویژگی از همین جا اعلام می کنم خوزستان در ایام نوروز نمی تواند پذیرای مهمانان نوروزی باشد و هیچ هتل ،مسافرخانه و مهمانسرایی حق پذیرش مهمان را ندارد.

وی گفت: هم استانی های صبور ، ما برای مهار ویروس کرونا باید تصمیمات سخت بگیریم ، اطمینان دارم که اکثر قریب به اتفاق مردم ما به توصیه ها و الزامات بهداشتی درمانی پایبند هستند اما همین جا صریح بگویم که با هماهنگی دادگستری با تمام اشخاصی که مانع اجرای دستورات بهداشتی شوند و یا حتی در اثر غفلت باعث انتشار بیماری شوند مطابق قانون برخورد می شود.

استاندار خوزستان اظهار داشت: با همکاری شما و مسوولان امر و عمل به توصیه های بهداشتی و ماندن در خانه  امید است بر این ویروس غلبه کنیم ، از زحمات و تلاشهای شبانه روزی پزشکان ,پیراپزشکان، پرستاران و کادر درمانی تشکر و قدردانی نموده و امیدوارم خداوند متعال پذیرای از خودگذشتگی و ایثار این عزیزان باشد .

وی در ادامه این پیام افزود: اینجانب ضمن تبریک حلول سال ۱۳۹۹ هجری خورشیدی ، سالی توام با بهروزی و توفیق، از درگاه ایزد منان برای همگان خواستارم  و امید آن دارم که سلامتی سین اصلی سفره امسال خانواده ها باشد .