معاون اقتصادی وزیر کشور:
گروه ملی فولاد حدود 500 میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد
به گزارش آراس: بابک دین پرست امروز، 8 مهرماه در حاشیه بازدید از گروه ملی فولاد ایران در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعداد مشکلات مطرح شده در این کارخانه کم است اما این مشکلات دارای اهمیت بسیاری هستند و باید حل شوند.

وی افزود: هیچکدام از مشکلات کارخانه گروه ملی فولاد ایران، مشکلاتی نیستند که غیر قابل حل باشند و می توان با تلاش و برنامه ریزی آن ها را حل کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور تصریح کرد: به جزء مشکلات گروه ملی فولاد در بحث نقدینگی، یکسری ناهماهنگی ها در حوزه مدیریتی این مجموعه وجود دارد که با تصمیمات اتخاذ شده این مشکلات قطعا برطرف خواهند شد.

وی با بیان اینکه با تلاش استاندار خوزستان نقدینگی خوبی به مجموعه گروه ملی فولاد تزریق شده است، عنوان کرد: با توجه به اینکه بخش از سهام این شرکت در اختیار یکی از بانک ها است باید تصمیمات خوبی اتخاد شود تا شاهد آینده مطلوب این شرکت باشیم.

دین پرست ادامه داد: این شرکت یک شرکت بسیار پویا است که دارای محصولات تولیدی بسیار خوب و همچنین بازار فروش مطلوب است. این شرکت با تلاشی که انجام خواهد گرفت قطعا می تواند به روزهای اوج خود باز گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور با بیان اینکه گروه ملی فولاد ایران حدود 500 میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد، گفت: با تصمیمات اتخاذ شده قرار است تا همه دستگاه های دولتی و بانک ها بر اساس میزان مطالبه ای که از این شرکت دارند، هر کمکی در بخشش جرایم می توانند اعمال کنند.

وی خاطرنشان کرد: در این زمینه تلاش خواهیم کرد تا راه حلی برای بخشش جرایم و همچنین حل مشکلات این شرکت اندیشیده شود.