رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان اهواز خبر داد:
حضور 10 هیئت ورزشی در نمایشگاه هفته دولت
حضور 10 هیئت ورزشی در نمایشگاه هفته دولت

به گزارش آراس: علی یزدی درباره طرح ملی تابستانه با ورزش اظهار کرد: طرح ملی "تابستانه با ورزش" با شعار خانواده فعال و تابستان جذاب طی برگزاری مراسمی در حاشیه این نمایشگاه اجرا می شود و ورزشکاران اهوازی تکنیک‌های نمایشی خود را در آن به اجرا می‌گذارند.
وی در خصوص اهداف اجرایی این طرح بیان کرد: هدف از اجرای این طرح ایجاد شور، نشاط و فضای شاد و مفرح میان همشهریان و همچنین ترویج فرهنگ ورزش است.
رئیس هیئت‌های ورزش‌های همگانی عنوان کرد: این طرح یک روزه بوده ولی در صورت رضایت و استقبال مخاطبان در روز دوم نمایگشاه نیز در به آنها خدمات رسانی می کنیم.
وی درباره برنامه‌های هیئت ورزش های همگانی در طول سال ادامه داد: چنین برنامه‌هایی در طول سال در محله‌های و مناطق مختلف شهرستان اجرا و همچنین هر جمعه نیز برنامه‌های متفاوتی در مناطق مختلف تدارک دیده می‌شود.
یزدی درخصوص برنامه‌های هئیت ورزش‌های همگانی در نمایشگاه هفته دولت گفت: حدود 10 هیئت ورزشی کونگ فو، کاراته، راگبی، بومی محلی، اتومبیل رانی، ووشو، اسکیت، سایر هیئت‌ها و هیئت همگانی (به عنوان میزبان) در جشنواره تدارک دیده شده نمایشگاه بزرگداشت هفته دولت حضور دارند.
وی در پایان عنوان کرد: حدود ۷۰۰ ورزشکار از تمام هیئت‌های اداره کل ورزش و جوانان در نمایشگاه هفته دولت حضور دارند.