سرپرست اداره کل سیاسی؛ انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان : اصلاح طلب هستم/ متعهد به اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید هستم/ تمامی مدارج این مسئولیت را پیموده ام / از حسن اعتماد استاندار تشکر می کنم
سرپرست اداره کل سیاسی؛ انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان : اصلاح طلب هستم/ متعهد به اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید هستم/ تمامی مدارج این مسئولیت را پیموده ام / از حسن اعتماد استاندار تشکر می کنم

به گزارش آراس: به همین منظور سرپرست اداره کل سیاسی ؛ انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان در  گفتگوی اختصاصی با آراس  به  این  ابهامات پاسخ داده اند که از نظرتان می گذرد.

جناب آقای ثبوتی در مورد انتخاب شما شایعاتی مبنی بر اینکه برخی  افراد خارج از مجموعه استانداری نقش داشته اند ،وجود دارد . در این زمینه چه پاسخی دارید؟


همانطور كه آگاهید  شايعات در سپهر سياسي استان خوزستان  در طي سال هاي اخير به جزء لاينفك بسياري از تصميمات و سياست گذاري ها بويژه در حوزه انتصابات تبدل شده است، دلايل متعددي براي اين پديده شوم وجود دارد كه در حال حاضر از ذكر دلايل آن صرف نظر مي نمايم.

بدون ترديد انتخاب و انتصاب افراد در سيستم هاي حاكميتي و اجرایی تابع يك سري عوامل و شاخص هاست .در ارزيابي و انطباق آن شاخص ها با افرادي كه كانديداي تصدی آن  پست يا جايگاه با هرم و مديريت عالي ان سيستم است .

 در نتيجه انتخاب اینجانب نيز تابع تشخيص و اعتماد مديريت عالي استان، جناب آقاي دكتر شريعتي  استاندار فرهیخته خوزستان و معاونت محترم سياسي اجتماعي جناب آقاي دكتر حسين زاده است. 

در اينجا جا دارد از حسن اعتماد اين بزرگواران نهايت قدرداني خود را تقديم دارم. 

 يقين دارم بدون حمايت هاي اين عزيزان امكان ايجاد تحول در مسئوليت جديد ممكن نخواهد بود

از نظر عملکردی و دیدگاه های سیاسی به کدام جریان نزدیکی بیشتری دارید ؟

يكي از مهم ترين مولفه هاي توانمندي و اقتدار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران ، وجود مشرب هاي فكري و جرياني متنوع در سايه نظام مقدس و چارچوب قانون اساسي است.

 وجود جريان هاي سياسي اصلاح طلب و اصول گرا و رقابت هاي سياسي آنها ، و استقبال مردم از برنامه هاي آنها،  از مهم ترين شاخص هاي مردم سالاري در كشور عزيزمان ايران است. 

اینجانب با تمام احترامي كه براي همه جريان هاي سياسي و فكري شناسنامه دار قائل هستم، اعلام مي دارم كه از همان بدو فعاليت هاي سياسي خود، در چارچوب انديشه ها و باورهاي اصلاح طلبانه رشد و نضج يافتم.  همواره فعاليت ها ،  رفتارها و عملكردهاي بنده بر اين مبنا شكل و نهادينه شده است. 

 خود را متعهد به اجرایی سیاستهای دولت تدبیر و امید می دانم.

لطفاً در پایان مختصری در مورد سوابق شغلی خود در حوزه سیاسی و توانمندی های اجرایی خویش بیان فرمایید؟

تخصص در هر حوزه و بخش، امروزه از آن به عنوان يك ارزش و شاخص در مديريت ياد مي نمايند.

بدون ترديد، به هر ميزان كه تخصص و تجربه مرتبط، در مسووليت هاي جديد بيشتر باشد، به همان ميزان نيز بازدهي بيشتر شده و ميزان استهلاك زمان و سرمايه نيز به حداقل مي رسد. 

  عليرغم تمام شايعات و ناملايمت هايي كه عليه اینجانب منتشر شد و بنده را فردي فاقد تجربه در اين بخش به تصوير كشيده اند، خاضعانه اعلام مي دارم كه بنده از جمله مديراني هستم كه تمام مدارج اين پست را به طور تسلسلي و منطقي طي نمودم.

 اینجانب  مسئوليت بخشداري تا فرمانداري را بر اساس اعتماد مسوولان وقت بر عهده گرفته و  بر اساس ارزيابي مسوولان مافوق همواره نمره قبولي را بدست آوردم.

  علاوه بر ان افتخار تدريس فرزندان اين سرزمين در قامت يك  معلم ، مدالي است كه همواره بر پيشاني خود يدك مي كشم و به ان افتخار مي كنم.