نیمار: باور دارم که امسال پاری‌سن‌ژرمن قهرمان لیگ قهرمانان می‌شود
آراس:

نیمار که تابستان امسال با قراردادی 222 میلیون یورویی از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن پیوست و گران‌قیمت‌ترین بازیکن جهان لقب گرفت، معتقد است که شانس تیم جدیدش برای فتح لیگ قهرمانان اروپا در فصل جدید زیاد است.

او که هفته‌ای 500 هزار پوند از PSG حقوق می‌گیرد در 4 سال حضورش در نوکمپ در کنار ستاره‌هایی مانند لیونل مسی و لوئیس سوارس 8 جام از جمله یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرد.

در آستانه آغاز مأموریت پاری‌سن‌ژرمن در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا با مصاف خارج از خانه برابر سلتیک، نیمار 25 ساله راجع به شانس قهرمانی تیمش گفت: یکی از بزرگترین دلایل من برای پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن کمک به این باشگاه برای تاریخ‌سازی بود. لیگ قهرمانان تنها جامی نیست که ما می‌خواهیم ببریم اما جام بسیار مهمی است. هدفی که ما در این فصل داریم قهرمانی در لیگ قهرمانان است. باشگاه ما الان در سطحی قرار دارد که می‌تواند قهرمان شود. من واقعاً به توانایی تیمم برای بردن لیگ قهرمانان ایمان دارم.

نیمار ادامه داد: ما نه تنها کیفیت لازم برای رقابت در لیگ قهرمانان را داریم بلکه از تجربه لازم برای رسیدن به هدف‌مان در این رقابت‌ها برخوردار هستیم. بازیکنان تیم ما می‌دانند چگونه باید لیگ قهرمانان را ببرند. من و دنی آلوز تجربه قهرمانی در این رقابت‌ها را داریم. دنی سه بار قهرمان این رقابت‌ها شده است. تیاگو موتا هم زمانی که در بارسلونا و اینتر بود این جام را برده است، همین‌طور دی‌ماریا در رئال مادرید.

مهاجم سابق بارسلونا در پایان تأکید کرد که به هیچ عنوان به خاطر بالا بودن رقم قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن تحت فشار نیست.

او عنوان کرد: ارقام نقل و انتقالات ربطی به بازیکنان ندارند. تمام چیزی که ما می‌خواهیم بازی برای باشگاه‌های‌مان است که یک چالش فوق‌العاده خواهد بود و می‌خواهیم موفق باشیم. ماجرای نقل و انتقالات و ارقامی که برای خرید و فروش بازیکنان تعیین می‌شود به باشگاه‌ها مربوط می‌شود و وظیفه بازیکن تنها تمرکز روی بازی‌اش است.