کد خبر: ۷۵۰۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ - ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
جلسه شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان خوزستان با حضور دکتر یوسفی نماینده محترم لیست امید در مجلس شورای اسلامی در روز چهارشنبه 27 مرداد در دفتر مجمع نیروهای خط امام و با حضور اعضا برگزار شد.
به گزارش صبحانه پرس: جلسه شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان خوزستان با حضور دکتر یوسفی نماینده محترم لیست امید در مجلس شورای اسلامی در روز چهارشنبه  27 مرداد   در دفتر مجمع نیروهای خط امام و با حضور اعضا برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر یوسفی از تمامی افراد و احزاب اصلاح طلب که در پیروزی لیست امید در اهواز نقش داشتند، تشکر کرد و افزود که اگر تلاش شما نبود ، شاید نتیجه انتخابات به شکل دیگری رقم میخورد.
 در ابتدای این جلسه دکتر یوسفی گزارشی از روند شکل گیری هیئت رییسه و نیز کمیسیون های تخصصی مجلس ارائه دادند. در ادامه ایشان در باره لیست امید و تغییر تعداد آنها در مقطع گوناگون توضیحاتی را ارائه دادند. وی دلایل ناکامی نمایندگان استان خوزستان در کسب موقعیت مناسب در کمیسیون ها را فقدان کار تشکیلاتی منظم در بین آنها دانست. دکتر یوسفی در ادامه، اشاره ای به دشواری های کار حزبی در کشور داشتند و اظهار امیدواری کرد که با  طرح های مناسبی که در مجلس خواهند داشت، در روان سازی فعالیت های حزبی تلاش خواهد کرد.
 وی علت عقب ماندگی استان را وجود رانت و فساد دانست و گفت تا زمانی که زمینه های فساد و رانت خواری در استان وجد دارد، امیدی به بهبود وضعیت موجود نمی توان داشت. ای
 دراین  جلسه آقایان حسینی، لویمی، رضوانی، مروج، غدیر پور، حقیقت زاده، میعان، داور پناه شجاعی، ممبینی، فتاحي ، کلاه کج و نیز خانم ها، چم حیدری و لیموچی به بیان دیدگاه حزب و تشکل متبوع خود در موضوعات مختلف پرداخته و سوالاتی را با دکتر یوسفی مطرح کردند.
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حميرا ملكي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۸
0
0
با سلام واحترام
عجيب است كه اسم همه آقايان ذكر شده واز خانمها فقط به دونفر اشاره شده است
حميرا ملكي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۷
0
0
با سلام واحترام
عجيب است كه اسم همه آقايان ذكر شده واز خانمها فقط به دونفر اشاره شده است
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار