کد خبر: ۴۱۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۷ - ۱۲ مهر ۱۴۰۱
معاون هماهنگی امور اقتصاد استانداری خوزستان خواستار شد؛
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان گفت: پیگیری لازم برای رفع جرایم تعزیراتی کشتارگاه ها و مراکز عرضه مرغ در خوزستان انجام شود.

آقا رضا فتوحی در نشست ستاد تنظیم بازار خوزستان در محل معاونت اقتصادی استانداری خوزستان بیان کرد: مشکلات تعزیراتی کشتارگاه ها و مراکز عرضه مرغ در استان با حضور نمایندگان کشتارگاه ها، سازمان جهاد کشاورزی، شرکت پشتیبانی امور دام و سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان حل، و نتیجه به  معاونت اقتصادی اعلام شود.

وی با اشاره به اهمیت ثبات قیمت‌ها و ایجاد رضایتمندی در مردم گفت: سازمان جهاد کشاورزی با توجه به اینکه یکی از دستگاه های متولی بررسی تخلف صنفی ، قیمت گذاری و تامین مواد غذایی و محصولات کشاورزی است تمام تلاش خود را در این زمینه به کار گرفته تا به تولید در استان ضربه وارد نشود و قیمت ها در این بخش دچار تنش نشوند.

فتوحی ادامه داد: شرکت پشتیبانی امور دام، فرمانداری های استان را از وجود میزان کافی مرغ منجمد در خوزستان مطلع کرده و برای ارسال به موقع مرغ منجمد در شهرستانهای دوردست اقدام کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان بیان کرد: سازمان صمت استان نیز با صاحبان اصناف سیمان، فولاد، مواد شوینده و صنایع غذایی جلساتی را برگزار و ضمن طرح و پیگیری مشکلات این صنوف،نتیجه را به این معاونت اعلام کند.

آقارضا فتوحی با اشاره به اینکه خوزستان در صنایع گاز و برق تولید کننده است در خصوص حل مشکلات برق و گاز شرکتهای تولید سیمان گفت: مکاتباتی با وزارت نفت صورت گیرد تا پس از طرح و پیگیری لازم، این مشکلات برطرف شود.

منبع: ایرنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار