کد خبر: ۴۱۹۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۹ - ۱۲ مهر ۱۴۰۱
نماینده اهواز:
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام نفتی و صنعتی در خوزستان تاکید کرد.
سید کریم حسینی با تاکید بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام صنعتی و نفتی در خوزستان اظهار کرد: پروژه‌های صنعتی و نفتی نیمه تمامی در خوزستان وجود دارد که تکمیل آن‌ها می‌تواند به حل مشکل بیکاری و افزایش تولید و توسعه در کشور کمک کند.

وی افزود: متاسفانه علی‌رغم وجود این ظرفیت‌های بسیار خوبی که می‌تواند به توسعه خوزستان کمک کند اما تکمیل این پروژه‌ها تاکنون مورد توجه دولت قرار نگرفته‌اند. امیدواریم از این پس شاهد توجه جدی به اجرای این طرح‌های بسیار مهم در خوزستان باشیم.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه نفت پروژه‌های بسیار خوبی در میادین نفتی اهواز وجود دارد که می‌توانند فرصت اشتغال بسیار خوبی برای جوانان خوزستانی ایجاد کنند و به نوعی سریع‌ترین راه‌حل برای حل مسئله اشتغال استان هستند. تکمیل این پروژه‌های نفتی برای بیش از ۱۰ هزار نفر اشتغالزایی می‌کند.

حسینی عنوان کرد: پروژه میدان نفتی کوپال و همچنین پروژه‌هایی که در میادین نفتی غرب کارون هستند باید هرچه سریع‌تر تکمیل و به مرحله اجرا درآیند.

وی در پایان گفت: همچنین در حوزه صنایع از جمله صنایع فولادی، پروژه کارخانه فولادسازی اهواز متاسفانه مدت‌هاست که بر زمین مانده است و علی رغم واگذاری به پیمانکار اما هنوز اجرایی نشده است.
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار