کد خبر: ۴۱۵۳۶
تاریخ انتشار: ۰۶:۵۳ - ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری ۱۳ نفر از اراذل و اوباش در اجرای طرح کنترل اراذل و اوباش در استان خوزستان خبر داد.

سید محمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان،اظهار کرد:در راستای مقابله بی امان با اراذل و اوباش و ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح دستگیری و کنترل اراذل و اوباش سطح استان توسط پلیس اطلاعات و امنیت فرماندهی انتظامی استان طی 2 روز گذشته به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود:به منظور جلوگیری و پیشگیری از هرگونه شرارت، عربده کشی، زور گیری و همچنین دستگیری اراذل و اوباش خطرناک استان که دارای سوابق کیفری و پرونده های مفتوحه قضائی می باشند، تعداد 250 نفر احضار و مورد رصد و کنترل اطلاعاتی قرار گرفتند.

وی ادامه داد:در این طرح ماموران پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضائی تعداد 13 نفر از اراذل و اوباش استان که دارای پرونده های کیفری اعم از سرقت، شرب خمر،اخاذی و ضرب و جرح عمدی بودند، را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد:در اجرای این طرح یک قبضه سلاح شورشی، تعدادی سلاح سرد به همراه مقادیری مواد مخدر کشف شد.

صالحی تاکید برخورد قانونی با مخلان نظم و امنیت عمومی، به شهروندان توصیه کرد: هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه جرائم اجتماعی را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع رسانی کنند.

 

منبع: فارس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار