کد خبر: ۴۱۰۴۱
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۰ - ۱۲ تير ۱۴۰۱
از تهران به اهواز
قرار بود در کشور مدیر پروازی نداشته باشیم اما مدیر امور شعب بانک ملی استان خوزستان که از جیب بانک ۷۵۰ میلیون تومان در اهواز خانه رهن کرده، با وجود خانه ویلایی و مهمانسرایی شیک و دیگر امکانات بانک ملی؛ بین تهران و اهواز در پرواز است.
احمد بهکارمرام مدیرعامل بانک ملی خوزستان که از سال ۹۹ به این سمت منصوب شده است، به نظرمیرسد هزینه‌های عجیبی را بر این بانک تحمیل می‌کند. 

در سال ۹۹ و پس از انتصاب ایشان، به هزینه بانک ملی خانه‌ای در اهواز، کیان‌پارس، خیابان ۹ شرقی پلاک (محفوظ)، به مبلغ هفتصد وپنجاه  میلیون  تومان   پیش‌پرداخت اجاره برای آقای بهکارمرام تهیه شده است.

این در حالی است که حتی نیاز به اجاره منزل برای این مدیر نبود زیرا بانک ملی در اهواز مهمانسرایی شیک ویک خانه ویلایی با تمام امکانات دارد که برای استفاده مدیرشعب استان در نظر گرفته شده است.

براساس منابع اگاه ، منزل و خانواده مدیرامورشعب  بانک ملی استان در تهران است و علاوه بر وجود مهمان‌سرا و منزل اجاره‌ای، طبیعتا یک هزینه‌ دیگر یعنی هزینه پرواز‌های مکرر از اهواز به تهران و بالعکس، نیز برای بانک ملی تراشیده شده است. 

واقعا باید پرسید در شرایطی که مردم ایران در فشار شدید اقتصادی هستند و استان خوزستان یکی از غنی ترین استان‌ها از نظر متخصص و مدیر است، چرا هنوز ما مدیر پروازی داریم؟ دستگاه‌های نظارتی چه می‌کنند؟
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار