کد خبر: ۳۹۳۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۱ - ۰۶ بهمن ۱۴۰۰
فرمانده انتظامی استان خوزستان از آزاد سازی پنج هزار متر مربع از اراضی ملی متصرف شده توسط زمین خواران به ارزش 250 میلیارد ریال در اهواز خبر داد.

سید محمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای مبارزه همه جانبه با جرائم اقتصادی،کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان خوزستان با اشراف اطلاعاتی و اقدامات تخصصی، موفق به کشف یک فقره تصرف غیر قانونی به متراژ پنج هزار متر مربع از اراضی ملی در شهرستان اهواز شدند.

وی افزود:طی تحقیقات به عمل آمده توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی مشخص شد متهم بدون هیچ گونه مجوزی، اقدام به تصرف غیر قانونی اراضی ملی کرده که پس از هماهنگی با مقام قضائی او را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه از اراضی مذکور رفع تصرف شد، تصریح کرد:کارشناسان ارزش زمین‌های تصرف شده را بالغ بر 250 میلیارد ریال برآورد کردند.

صالحی در خاتمه با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی گفت: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با برهم زنندگان نظم و امنیت اقتصادی برخورد قانونی نماید و از تمام هم استانی‌های خود درخواست کرد که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک و غیر قاونی در حوزه جرایم اقتصادی در سرتاسر استان، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

منبع: فارس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار