کد خبر: ۳۹۱۷۹
تاریخ انتشار: ۰۳:۴۵ - ۱۴ دی ۱۴۰۰
مدیرکل هواشناسی خوزستان خبر داد؛
مدیرکل هواشناسی خوزستان از بارش‌های پراکنده همراه با رعد و برق به ویژه در مناطق مرتفع شمالی و شرقی و ارتفاعات استان خبر داد.

محمد سبزه زاری  بیان کرد: طبق نقشه‌های پیش‌یابی تا اوایل وقت امروز سامانه بارشی سبب رگبار و رعد و برق وزش بادهای متوسط گاهی تندبادهای لحظه‌ای به ویژه در مناطق شمالی و شرقی و ارتفاعات استان می‌شود.

وی با اشاره به اینکه احتمال ریزش تگرگ در مناطق مستعد وبارش برف در ارتفاعات استان وجود دارد، خبر داد: در روزهای سه شنبه و چهارشنبه بارش‌ها به صورت پراکنده همراه با رعد و برق به ویژه در مناطق مرتفع شمالی و شرقی و ارتفاعات استان ادامه خواهد داشت.

سبزه زاری با بیان اینکه در این ایام پدیده غالب در دیگر مناطق استان مه یا مه رقیق خواهد بود، افزود: تا اواخر هفته شمال خلیج فارس مواج و امروز و فردا در برخی ساعات همراه با رگبار پراکنده و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان عنوان کرد: همچنین تا اواخر هفته روند کاهش ۲ تا ۳ درجه‌ای دما به ویژه دمای صبحگاهی و شامگاهی وجود دارد.

وی گفت: در شبانه روز گذشته رامهرمز با ۱۶.۸ و دهدز با ۳.۴ درجه سانتی گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط در خوزستان گزارش شدند؛ همچنین در شبانه روز گذشته حداکثر دمای اهواز به ۱۳.۸ و حداقل به ۹.۱ درجه سانتی گراد رسیده است.


منبع: مهر

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار