کد خبر: ۳۸۹۳۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۲ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۹
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان هندیجان خبرداد:
هندیجان: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان هندیجان گفت: زمین‌خواری در منطقه ای از هندیجان متوقف شد و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار صبحانه پرس(آراس)، حسن خادمی دادستان عمومی وانقلاب هندیجان، گفت: با بررسی های انجام شده از سوی ضابطین دستگاه قضایی زمین خواری در منطقه ای از هندیجان تایید و از ادامه عملیات تصرف جلوگیری شد.

مدعی العموم هندیجان افزود: پس از احراز تخلف زمین خواری،دستورات قاطع و سریع در خصوص شناسایی و برخوردبامتصرفین جرم مذکور صادر شد.
وی در ادامه با هشدار به زمین خواران و متصرفین اراضی ملی در شهرستان، اظهارکرد: با متجاوزان به اراضی ملی بشدت برخورد کرده و هرگونه دست درازی به این اراضی را برابر قانون ومقررات جمهوری اسلامی ایران قطع می‌کنیم.
خادمی خاطرنشان :متصرفین غیر قانونی اراضی ملی شناسایی و تعدادی از آنها باحکم قضایی روانه زندان و بقیه هم بزودی دستگیر و به حکم عدالت مورد مجازات قرارخواهند گرفت.
وی در پایان گفت: متخلفین باید آگاه باشند که چشمان دستگاه قضایی و نیروهای انتظامی و امنیتی بیدار است و اجازه تخلف را به آنها نمی دهیم ودر این راه که دستور مقام معظم رهبری (مدظله العالی)و حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب دکتر رئیسی ریاست محترم دستگاه قضا میباشد با شدت با زمین خواری برخورد و با هیچ احدی مماشات نخواهیم کرد.

خبرنگار: ناصر حکیمی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار