کد خبر: ۳۸۹۱۳
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۸ - ۲۴ شهريور ۱۳۹۹
رئیس دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر خوزستان عنوان کرد:
رئیس دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر خوزستان گفت: ضعف اینترنت در برخی روستاهای باغملک و ایذه، آموزش مجازی را دشوار کرده است

حجت‌الاسلام محمد انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار صبحانه پرس (آراس) گفت: در بازدیدهای میدانی که از شهرستان‌های ایذه، باغملک انجام شد، متاسفانه ۲۲۰ روستا در این شهرستان‌ها وجود دارد که از اینترنت مطلوب برخوردار نیستند و ضعف اینترنت در روستاها برگزاری کلاس‌های مجازی را دشوار کرده است.

حجت الاسلام انصاری اظهار کرد: در آستانه فصل پاییز می‌طلبد که عموم مردم مراقبت‌های بیشتری در برابر شیوع ویروس کرونا داشته باشند و با توجه به اینکه علائم آنفولانزا و کرونا تا حدودی شبیه هم هستند این سختی کار کادر درمان را چندبرابر می‌کند.

حجت‌الاسلام انصاری به موضوع آموزش مجازی در مدارس اشاره کرد و گفت: در بازدیدهای میدانی که از شهرستان‌های ایذه، باغملک انجام شد متاسفانه 220 روستا در این شهرستان‌ها وجود دارد که از اینترنت مطلوب برخوردار نیستند و ضعف اینترنت در برخی روستاهای استان، برگزاری کلاس‌های مجازی را برای دانش‌آموزان این مناطق بسیار سخت و دشوار کرده است.

وی عنوان کرد: شایسته است که مدیران آموزش و پرورش با توجه به شرایط محیطی تعداد معلمان در این روستاها را افزایش دهند و با فاصله‌گذاری صحیح و بدون کمترین آسیبی کلاس‌ها برگزار شود


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار