کد خبر: ۳۶۱۲۰
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۴ - ۱۴ فروردين ۱۳۹۹
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول؛
بن عباس گفت: حسب دستور ریاست جمهوری و مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، مبنی بر تمدید اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، کلیه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی که تا امروز در خصوص مدیریت بیماری کرونا در شهرستان دزفول وضع و اعمال شده تا تاریخ ۲۲ فروردین‌ماه به قوت خودش باقی خواهد ماند.
آراس_ به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: حسب دستور ریاست جمهوری و مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، مبنی بر تمدید اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، کلیه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی که تا امروز در خصوص مدیریت بیماری کرونا در شهرستان دزفول وضع و اعمال شده تا تاریخ ۲۲ فروردین‌ماه به قوت خودش باقی خواهد ماند.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول افزود: تمامی صنوف به جز اصنافی که بامجوز و رعایت نکات بهداشتی مجاز به فعالیت بودند، همچنان تعطیل خواهند بود.

وی ضمن اعلام تعطیلی آرامستان های شهرستان، اذعان کرد: اماکن متبرکه نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل و برگزاری هرگونه مراسم و تجمع تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود.

 بن عباس ادامه داد: برگزاری هرگونه مراسم به ویژه مراسمات عروسی ، ختم و تشییع جنازه ممنوع بوده و درصورت مشاهده با خاطیان با همکاری دستگاه قضایی برخورد لازم صورت می‌پذیرد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول بیان کرد: از روز شنبه ۱۶ فروردین ماه شرایط و ساعت کاری بانک ها بر اساس اعلام شورای هماهنگی بانک های خوزستان مشخص خواهد شد و اطلاع رسانی لازم در این خصوص توسط این شورا انجام می‌شود.


وی تصریح کرد: با توجه به اینکه روند فاصله اجتماعی و محدودیت های موجود در استان تا ۲۲ فروردین ادامه خواهد داشت بر همین اساس  تا ۲۲ فروردین مدارس و دانشگاه ها و مراکز آموزشی شهرستان تعطیل هستند.

امید بن عباس افزود: ادارات تا ۲۰ فروردین ماه با کاهش کارکنان حاضر در محل کار به ۲۰ درصد، و دادن مرخصی بدون احتساب در سابقه و دورکاری به سایر کارکنان فعالیت خواهند داشت.

وی گفت: عوامل خدماتی و عملیاتی شامل شهرداری ها، نیروهای برق، آب، آتش نشانی، اورژانس مراکز بیمارستانی و درمانی همچنان برابر روال معمول ادامه کار می دهند.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول ضمن تشکر از همراهی مردم تا به این لحظه در اجرای طرح مقابله با کرونا، افزود: برای شکست کامل این ویروس از تمامی مردم و کسبه بازار تقاضا داریم که این همکاری را تا برقراری وضعیت سفید ادامه دهند تا شاهد پاکسازی کامل شهر از کرونا ویروس باشیم.

 روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول 
۱۴ فروردین ماه ۱۳۹۹
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار