کد خبر: ۳۶۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۰ - ۱۴ فروردين ۱۳۹۹
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: سه هزار و ۲۳۰ تن انواع میوه از ۲۵ اسفند ۹۸ تا ۱۲ فرودین ۹۹ در استان خوزستان توزیع شد.

به گزارش آراس به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان بهرام نظری بیان کرد: به منظور تامین میوه عید در بازار،  امسال ۲ هزار و ۲۳۰ تن پرتقال تامسون و یک هزار تن سیب درختی در بازارچه‌های ثابت و سیار در خوزستان توزیع شد.

وی با بیان اینکه توزیع میوه تا ۱۲ فروردین ادامه داشت گفت: براساس اعلام ستاد تنظیم بازار کشور و هماهنگی و همکاری این ستاد در خوزستان به ریاست استاندار، ثبات کاملی بر بازار حاکم بود و هیچگونه کمبودی وجود نداشت.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان بیان کرد: قیمت هر کیلوگرم پرتقال  و سیب درختی تنظیم بازار ۶۰ هزار ریال تعیین شده بود.

بر اساس این گزارش برای ایام نوروز امسال شهروندان خوزستانی، سازمان صمت خرید میوه عید نوروز را برعهده گرفت و یک مباشر برای انجام این کار تعیین شد.

۲۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای خرید میوه در نظر گرفته شد و ۷۱ واحد ثابت و سیار در اهواز برای توزیع میوه عید با همکاری شهرداری اهواز تعیین شدند.

امسال سازمان صمت خوزستان علاوه بر توزیع میوه تنظیم بازار در واحدهای در نظر گرفته شده، تامین میوه عید میدان میوه و تره و بار اهواز را هم برعهده داشت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار