کد خبر: ۳۴۸۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱:۲۲ - ۱۶ دی ۱۳۹۸
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه های خوزستان:
اهواز- مسئول دفاتر نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه های خوزستان: حاج قاسم نماد عمل صالح است، عاقبت ها بر اساس نسبت رابطه ما با خدا مشخص می شود.


به گزارش خبرنگار آراس، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن شفیعی شامگاه دوشنبه در آیین هفدهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی اهواز و بزرگداشت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی در محل یادمان شهدای دانشگاه اظهار کرد: هر چیزی یک روز خواهد آمد و روزی نیز خواهد رفت، آنچه که نمرده است و نمیمیرد خداوند است.

وی با بیان اینکه اگر بین انسان فانی و خداوند ارتباطی بر قرار شود اتفاق جدیدی خواهد افتاد، افزود: انقلاب بزرگی که از صبح جمعه در مجموعه بشری رخ داد نشان دهنده همین ارتباط است وگرنه چه کسی میتواند با رفتنش اشک میلیون ها نفر را سرازیر و دل میلیون ها نفر را بسوزاند.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه های خوزستان بیان کرد: این صحبت خداوند است که بنده من باش آقایی کن، به هر میزان که بنده تر باشی، آقا تر خواهی شد.

شفیعی تصریح کرد: خداوند می گوید آن مرگی که با من مرتبط باشد زندگی است اما آن زندگی با آن چیزی که حساب می کنید متفاوت  است.

وی عنوان کرد: در جایی نماینده مجلس که امام خمینی (ره) می گوید عصاره فضیلت است برای عکس گرفتن صف می کشند اما حاج قاسم سلیمانی در روستاهای سیل زده خوزستان دست پیرد مانده در گل و سیلاب را میبوسد.

شفیعی در ادامه بیان کرد: عاقبت ها بر اساس رابطه ما با خدا رقم میخورد، حاج قاسم نماد عمل صالح است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار